reklamı kapat

POPÜLER

Robert Kirkman, The Walking Dead hayranlarını korkuttu

Hem çizgi roman serisi hem de dizisi büyük bir ilgiyle takip edilen The Walking Dead’in yaratıcısı olan Robert Kirkman açıklamalarıyla hayranlarını korkuttu. Başarılı isim kısa bir süre sonra sözlerine açıklık getirmek zorunda kaldı.

Son dönemlerin başarılı dizilerine baktığımız zaman akla gelen ilk isimlerden biri Robert Kirkman oluyor. Onun son dönemlerde yarattığı çizgi romanlar kısa sürede televizyona uyarlanıyor. Bunlar arasında öne çıkanlar ise The Walking Dead, Fear The Walking Dead ve Outcast.

Dünya genelinde geniş bir hayran kitlesine sahip olan Robert Kirkman geçtiğimiz günlerde üzücü bir açıklamada bulundu. San Diego Comic Con‘a katılan Kirkman diziye fazlasıyla ilham veren The Walking Dead çizgi romanında sona yaklaştıklarını dile getirdi. Öyle ki hikayenin nasıl son bulacağını bildiğini ve olayları bu yöne çevirmeye başladığını açıkladı. Onun bu sözleri The Walking Dead serisinin yakın gelecekte son bulacağı şeklinde yorumlandı. Elbette bu durum The Walking Dead’in ekran macerasının da bitmek üzere olduğu anlamına geliyordu. Hayranlar onun bu açıklamalarına üzülürken Kirkman cephesinden yeni bir açıklama geldi. Başarılı isim sözlerinin yanlış anlaşıldığını ifade etti. Henüz The Walking Dead’in ne zaman biteceğini bilmediğini fakat aklında belirlenmiş bir final olduğunu söyledi. Onun bu düzeltmesinin ardından serinin hayranları derin bir nefes aldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Unutmadan hatırlatalım, The Walking Dead’in sekizinci sezonu 22 Ekim’den itibaren izleyici karşısına çıkacak.