reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

The Walking Dead Rick Grimes

Rick Grimes’ın ayrılığı The Walking Dead’e yaramadı

The Walking Dead ana karakterlerinden birini Rick Grimes‘ı kaybetti. Bu veda dizinin reytinglerine olumlu bir şekilde yansımadı. Aksine onun ayrılığı her şeyi daha karmaşık hale getirmiş gibi görünüyor.

Zaten The Walking Dead reytinglerinin düşüşte olduğu bilinen bir gerçek. Bu düşüş yedinci sezondan beri yaşanıyor ancak sekizinci sezonda çok daha net bir hal aldı. Hatta bu yüzden kamera arkasında ciddi değişiklikler yapıldı. Baş yazarlık görevi Scott M. Gimple’dan Angela Kang‘e geçti. Yeni baş yazar dokuzuncu sezonda uzun zamandır varolan problemleri düzeltmeye ve yeni bir dünya yaratmaya çabalıyor. Fakat Andrew Lincoln’ün hayat verdiği Rick Grimes’ın ayrılığı durumu toparlamayı çok daha zorlaştırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead bu hafta Stradivarius isimli bölümüyle karşımıza çıktı. Bu Rick Grimes’ın ayrılığından sonra seyrettiğimiz ikinci bölüm oldu. Fakat görünen o ki izleyiciler yeni düzenden ek memnun değil. Stradivarius isimli bölüm yayınlandığı akşam 1.8 share elde edebildi. Bu da sadece 4.79 milyon kişinin bölümü canlı olarak seyretmek için ekran başına geçtiği anlamına geliyor. Dizi sadece bir hafta öncesine göre ciddi bir kan kaybı yaşamış duruyor. 600 bin kişi yeni bölümü izlememeyi tercih etmiş gibi görünüyor. Elbette bu durum The Walking Dead’in en düşük reyting seviyesine indiği anlamına geliyor. Bakalım bu düşüş ne kadar daha devam edecek?

Video

The Walking Dead 9. sezon 8. bölüm tanıtımı