reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

Rick Grimes’ın ayrılığı The Walking Dead’i kurtaramadı

The Walking Dead Andrew Lincoln’ün ayrılık kararını reytingleri artırmak için bir fırsat olarak görse de Rick Grimes’ın vedası bile dizini kurtarmaya yetmedi.

The Walking Dead zorlanıyor

Eğer The Walking Dead haberlerini yakından takip ediyorsanız dizinin reytinglerinin son yıllarda nasıl bir düşüş yaşadığını biliyorsunuzdur. Bu düşüş sekizinci sezonla birlikte inkar edilemez bir hal aldı. Ani düşüşler AMC ve The Walking Dead ekibini harekete geçirdi. Baş yazarlık görevi Angela Kang’e teslim edildi. Hikayede zaman atlamasına gidildi. Bu süreçte Andrew Lincoln’ün diziden ayrılma kararı almasıyla işler karman çorman oldu. Fakat AMC kanalı bu durumu bile bir reklam aracına çevirmeyi başardı. Paylaşılan fragmanlarda “Rick Grimes’ın son bölümleri” vurgusu yapılarak izleyici çekmek için çaba harcandı. Fakat bu çabalar pek işe yaramamış gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Hollywood Reporter’ın haberine göre dizinin What Comes After isimli bölümü 2.1 share elde edebildi. Bu da Rick Grimes’ın son bölümünü sadece 5.4 milyon kişinin canlı olarak seyrettiği anlamına geliyor. Dizinin geçen haftaki bölümü de 5.1 milyon kişi tarafından seyredilmişti. Yapılan onca tanıtım sadece 300 bin kişinin ilgisini çekmiş gibi görünüyor. Kısacası hikayenin başrolü olan Rick Grimes’ın gidişi bile The Walking Dead’i seyretmeyi bırakanları geri dönmeye ikna edemedi. Bakalım sezonun geri kalanında reytingler ne durumda olacak?

İlginizi çekebilir

The Walking Dead 9. sezon 6. bölüm tanıtımı