reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

The Walking Dead’in yıldızından Andrew Lincoln’e destek

Rick Grimes’a hayat veren Andrew Lincoln’ün The Walking Dead‘den ayrılma kararı aldığı bir süre önce belli olmuştu. Bu kararın ardından Lincoln’ün rol arkadaşları sessizliğini bozmaya başladı. Son olarak Norman Reedus‘tan arkadaşının kararına destek geldi.

Kısaca özet geçersek Rick Grimes‘a veda edeceğimiz birkaç hafta önce ortaya çıktı. Bu haber bir süre doğrulanmasa da daha sonra Andrew Lincoln neden ayrılık kararı aldığını açıkladı. Daha sonra Michonne karakterine hayat veren Danai Gurira onun yerini doldurmanın imkansız olduğuna değindi. Şimdi de Daryl Dixon‘ı canlandıran Norman Reedus rol arkadaşına tam destek verdiğini açıkladı.

“Andrew Lincoln böyle bir karar alma niyetinde olduğunu bana söylediğinde onu anlayışla karşıladım. Benim de bir oğlum var ve New York’ta. Dokuz senedir onu görebilmek için git gel yapıyorum. Andrew’un iki çocuğu ve güzel bir eşi var. Şahane bir aileye sahip. Onlarla daha fazla zaman geçirmek istediği için ona kızgın olmamız mümkün değil. Bu çok anlaşılır bir şey. Buna rağmen Andrew ile birlikte çalışmayı deli gibi özleyeceğim.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Andrew Lincoln’ün ailesinin İngiltere’de yaşadığı ve uzakta yaşamanın onun için zor olması oldukça anlaşılır bir durum. Umarız Rick Grimes‘a veda ettiğine pişman olmaz.

İlginizi çekebilir

8. sezon fragmanı