reklamı kapat

POPÜLER

netflix

Netflix profil simgelerinde renkli yenilik

Netflix şimdi de profil simgeleriyle eğlenceli bir yeniliğe daha imza atıyor. Tek hesaptan beş ayrı profili yönetme imkanı tanıyan platformun yeni profil simgeleriyle kullanıcılar profillerini daha da kişisel hale getirebilecek. La Casa De Papel’den Marvel’s The Defenders’a, Stranger Things’ten Bright’a, platformun orijinal yapımlarının en sevilen karakterlerinden bazılarını da içeren yepyeni simgelerle profiller artık çok daha eğlenceli.

Kendini geliştiren Netflix, profil özelliğini ilk olarak Ağustos 2013‘te duyurmuştu. Tek hesapta beş ayrı profil açma özelliği sayesinde son beş yıldır aile içindeki herkes kendi profilinde, kendi izleme geçmişine göre kişiye özel izleme önerileri alabiliyor. Böylelikle platform herkese en isabetli izleme tavsiyelerini verebiliyor. Bugün duyurulan yeni profil simgeleri ise, son beş yılda kullandığınız ve artık klasikleşmiş simgeleri eğlence filtresinden geçiyor. Çok daha eğlenceli, sevilen Netflix yapımlarının karakterlerini de içeren pek çok yeni simge seçeneği ile platformla olan bağınızı çok daha kişisel ve eşsiz bir profille ifade edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni profil simgeleri birkaç hafta içinde web sitesinde, mobil cihazlar ve televizyonlarda kullanıma sunulacak. Netflix Profil Yönetimi sayfasında yenilenen simgelere göz atmayı unutmayın.

İlginizi çekebilir

Ağustos ayında Netflix Türkiye’de neler var?