reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Türkiye

Ağustos ayında Netflix Türkiye’de neler var? [Video]

Ağustos ayı tatil ayı. Bu ay planlarınızda her ne varsa, Netflix ile daha eğlenceli hale getirebilirsiniz! Çünkü bu ay da Netflix’te bir sürü güzel yapım sizi bekliyor!

Başta Ozark hayranları sevinebilir: Bir finans danışmanının bir uyuşturucu baronunu memnun etmek için para aklama işine girmesini konu alan dizinin ikinci sezonu yayına giriyor. Simpsonlar’ın yaratıcısı Matt Groening’in imzasını taşıyan, alkolik bir prenses, onun huysuz elf arkadaşı ve özel iblisinin talihsiz serüvenlerinin anlatıldığı animasyon dizisi Disenchantment de eğlenceli saatler vadediyor – kaçırmayın. Birazcık daha romantik takılmak isteyenler, ‘Aşkın Yaz Hali’ni yaşamak isteyenler Netflix orijinal filmleri Like Father, Sevdiğim Tüm Erkeklere ile Edebiyat ve Patates Turtası Derneği’ni kaçırmamalı. Bu ay dizi, belgesel, film ve çocuk programlarından oluşan 42 Netflix orijinal yapımı, ayrıca 67 lisanslı içerik Netflix kataloğuna ekleniyor.

Netflix Orijinal Dizileri

● Ozark (2. Sezon) – 31 Ağustos

Kartel, Snell’ler ve Langmor’ların hepsi Byrde’leri Ozarks’ta yarattıkları yeni yaşamı yok etmekle tehdit ettikleri için her taraftan tehlikeyle karşı karşıya.

● Disenchantment – 17 Ağustos

Matt Groening’in bu animasyon dizisi, çok içen bir prenses, onun girişken elf yoldaşı ve kendi kişisel şeytanıyla başına gelen talihsizlikleri anlatıyor.

● The Innocents – 24 Ağustos

Ergen çift birlikte yaşamak için evlerinden kaçınca, sahip oldukları olağanüstü armağan, onları sonsuza dek bölmek için güçlü kuvvetler ortaya çıkarır.

● Insatiable – 10 Ağustos

Bu karanlık dizide, güzellik yarışması koçuna dönmüş gözden düşmüş bir medeni hukukcu, intikamcı ve sindirilmiş bir ergene avukatlık yapıyor.

● 72 Dangerous Animals Asia – 10 Ağustos

Keskin dişlerden, zehirli pençelere hepsi ölümcül silahlara sahipler. Ama hangi yaratık en acımasız olma tahtına sahip olacak?

● La Casa De Las Flores  – 10 Ağustos

Bu kara mizah komedi dizisinde bir aile işletmesi olan çiçekçinin görünen mükemmel yüzü, işlevsiz sırları olan büyük karanlık yüzünü gizliyor.

● Ghoul – 10 Ağustos

Çaylak bir askeri sorgucu, gizli bir gözaltı merkezine gelir ve burada tutulan teröristlerin bir kısmının bu dünyadan olmadığını keşfeder.

Netflix Filmleri

● Like Father – 3 Ağustos

Son anda evlenmekten vazgeçen işkolik bir yönetici, balayı seyahatinde uzun zamandır görmediği babasıyla karşılaşır. Kristen Bell ve Kelsey Grammer oynuyor.

● To All The Boys I’ve Loved Before – 17 Ağustos

Lara Jean’ın aşk hayatı, aşık olduğu her çocuğa yazdığı gizli mektupları gizemli bir şekilde onlara postalandığı zaman, hayali olmaktan çıkıp kontrol edilemez bir hal alıyor.

● The Guernsey Literary and Potato Peel Pie Society – 10 Ağustos

Bir yazar, İkinci Dünya Savaşı Alman işgali sırasında oluşturdukları kitap kulübü hakkında bir kitap yazmaya karar verdiğinde Guernsey’in eksantrik sakinleri ile bağ kuruyor.

● The Package – 10 Ağustos

Dört genç bir sömestr tatilinde kamp gezisine çıktığında talihsiz bir kaza, arkadaşlarının en değerli varlığını kurtarmak için zamana karşı bir yarış başlatıyor.

● The After Party – 24 Ağustos

Hevesli bir rapçi, yanlış sebeplerle internet fenomeni olunca, kariyerini batırdığını düşünür. Fakat çılgın bir partide her şeyi düzeltmek için bir şansı daha vardır.

● Perdida – 9 Ağustos

Çocukluk arkadaşı yıllar önce Patagonia’da ortadan kaybolan bir polis memuru, cevaplar bulmak için yeni bir araştırmaya başlıyor ve çok geçmeden kendi hayatı tehlikeye giriyor.

● Las leyes de la termodinámica – 31 Ağustos

Kız arkadaşı tarafından reddedilen bir adam, bu romantik komedi tarzındaki belgeselde aşktaki şanssızlığını termodinamik yasalarına benzetiyor.

● The Motive – 17 Ağustos

Hayal gücü bulunmayan hevesli bir yazar, yazacak bir şeyler bulmak için komşularının yaşamlarını manipüle ederek romanı için ilham kaynağı arayışına girer.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix Belgeselleri

● The Investigator: A British Crime Story (2. Sezon) – 19 Ağustos

Hükümlü bir koca. Çaresizce gerçeği öğrenmek isteyen bir kız çocuğu. Olayların içine girdikçe her şey daha da garip bir hal alıyor.

● Zion – 10 Ağustos

Bacakları olmadan doğmuş ve yıllardır koruyucu aile gözetiminde sıkışıp kalmış genç Zion Clark, içinde bulunduğu durumun üstesinden gelmeyi ve rekabetçi bir güreşçi olmaya çalışıyor.

● Follow This

Garip internet çılgınlarından opioid kullanıcıları için güvenli enjeksiyon alanlarına kadar çeşitli konuları araştıran BuzzFeed’deki muhabirleri takip edin.