reklamı kapat

POPÜLER

the walking dead

The Walking Dead’in yıldızı Marvel’a göz kırpıyor

The Walking Dead televizyonun en fazla konuşulan işlerinden biri olsa da, son zamanlarda ciddi problemler yaşıyor. Ekipteki isimler de yeni proje arayışına başlamış gibi görünüyor. Dizinin yıldızlarından biri şimdiden Marvel’ın düşündüğü projeler arasında yer alan Moon Knight‘ta rol almak istediğini açıkladı.

Bildiğiniz gibi Marvel’ın Avengers 4‘ten sonra ne yapacağı büyük merak konusu. Stüdyonun başındaki Kevin Feige şimdiye kadar pek çok heyecan uyandıran açıklamada bulundu. Moon Knight, Ms Marvel gibi karakterlerin kullanılabileceğini ifade etti. Görünen o ki bu açıklamalar The Walking Dead’de seyrettiğimiz Ross Marquand‘ı heyecanlandırdı. Aaron karakterine hayat veren oyuncunun büyük bir Moon Knight hayranı olduğu ve bu karaktere hayat vermek için can attığı ortaya çıktı. AiPT!‘nin kendisiyle gerçekleştirdiği röportajda konuşan Ross Marquand, Moon Knight’ı neden sevdiğini şu sözlerle anlattı:

“Karakter bozukluğu olan biri olarak onun yaşadığı her şey zihninin bir ürünü olabilir mi diye düşündürüyor. Yani gerçekten kanunsuz bir katil mi yoksa Mısır’da öldü mü? Beraberinde pek çok soruyu birlikte getiriyor. Şimdiye kadar bu kadar derinliği olan bir çizgi roman kahramanı görmemiştim.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bakalım Marvel, Ross Marquand’ın bu açıklamalarına nasıl bakacak? Kim bilir, belki birkaç sene sonra onu gerçekten Moon Knight olarak görürüz.

İlginizi çekebilir

8. sezon fragmanı