reklamı kapat

POPÜLER

avengers

Müslüman Marvel kahramanı Avengers dünyasına geliyor

Avengers Infinity War vizyona girdiğinden beri Avengers 4’te ve sonrasında neler olacağını merak ediyoruz. Marvel Sinematik Evreni‘ne katılacak yeni kahramanlar sık sık gündeme geliyor. Sonunda bu süper kahramanlardan birinin gelişi kesinlik kazandı.

Bildiğiniz gibi Avengers 4 ile birlikte Marvel Sinematik Evreni için büyük değişim başlayacak. Sözleşmesi son bulan oyuncuların karakterleri ya hayata gözlerini yumacak ya da emekli olmayı tercih edecek. Böylece yeni süper kahramanlara yer açılmış olacak. Bazı karakterler ise akıl hocası rolü üstlenerek ufak ufak kenara çekilmeye başlayacak. İşte bu sebepten herkes Marvel’ın beyaz perdeye aktaracağı yeni kahramanları merak ediyor. Zaman zaman Eternals, Moon Knight gibi isimler gündeme gelse de bunlardan hiçbiri resmen onaylanmamıştı. Ta ki bugüne kadar. Marvel stüdyolarının başındaki Kevin Feige geçtiğimiz günlerde Ms Marvel‘ın geleceğini müjdeledi. Avengers 4’ten önce Brie Larson’ın rol alacağı Captain Marvel‘ın çekimleri devam ediyor. Bu doğrultuda Ms Marvel’ın da sinemaya aktarılıp aktarılmayacağı merak ediliyordu. BBC‘ye konuşan Kevin Feige sonunda bu konuda net bir yanıt verdi.

“Brie Larson’ın rol aldığı Captain Marvel’ın çekimleri hala devam ediyor. Captain Marvel’dan ilham alan müslüman kahraman Ms Marvel da planlarımız arasında yer alıyor. Fakat önce Captain Marvel’ı tanıtmamız gerekiyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Son yıllarda çizgi romanları büyük ilgi gören Ms Marvel’ın gelişi bu şekilde netlik kazanmış oldu. Bakalım onun macerası beyaz perdeye nasıl aktarılacak?

İlgili video

Avengers: Infinity War fragmanı