reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Tom Hiddleston marvel

Tom Hiddleston, MCU’da yeni rol istiyor

Marvel Sinematik Evreni’nde Loki olarak karşımıza çıkan ve geniş bir hayran kitlesi elde eden Tom Hiddleston şimdiden yeni rol arayışına başladı. Üstelik sevilen oyuncunun iki tercihi var!

Bildiğiniz gibi Avengers Infinity War ve onu takip edecek olan Avengers 4 ile birlikte Marvel Sinematik Evreni ciddi bir değişim yaşayacak. Bazı karakterlerin öleceğini, bazılarının da emekli olacağını biliyoruz. Bu konuda en fazla dikkat çeken isimler ise sözleşmesi son bulan oyuncular oluyor. Özellikle Chris Evans veda dolu sözleriyle sık sık gündeme geliyor. Şimdiye kadar pek çok Marvel filminde Loki olarak izlediğimiz Tom Hiddleston da yolun sonunu görüyor gibi duruyor. Çünkü daha şimdiden Marvel Sinematik Evreni içinde kendine yeni bir rol aramaya başladı. Collider, Avengers Infinity War’un tanıtım çalışmaları kapsamında Hiddleston ile konuştu. Kendisine Marvel dünyasında başka hangi karakteri canlandırmak isteyeceği soruldu. O da şu sözlerle cevap vermeyi tercih etti:

“Captain Britain vardı değil mi? İlginç bir karakter miydi acaba? Aslına bakarsanız çocukken Galactus’u çok severdim. Muhtemelen benim canlandırabileceğim bir karakter değil. Hareket yakalama teknolojisi yardımıyla olabilir. Şimdiye kadar iki kez çizgi roman karakterlerine hayat veren olmuş muydu? Sanırım Chris Evans olmuştu.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tom Hiddleston‘ın bu sözleri direkt canlı kanlı şekilde olmasa da, hareket yakalama (motion capture) yöntemiyle yeni bir karaktere hayat verme isteğini ortaya koyuyor. Açıkçası onun canlandıracağı Galactus nasıl olurdu, bilemiyoruz.

İlgili video

Avengers: Infinity War fragmanı