reklamı kapat

POPÜLER

avengers infinity war

Avengers Infinity War hızlı başladı

Senenin en çok beklenen işi olan Avengers Infinity War sonunda vizyona girmeye hazır. Film gösterime başlamadan önce basın mensuplarının karşısına çıktı. Aldığı puanlar ise beklentileri yükseltecek cinsten.

Bildiğiniz gibi son yıllarda Hollywood‘da pek çok filmin başı Rotten Tomatoes yüzünden belaya giriyor. Burada elde edilen olumsuz sonuç çoğu zaman gişedeki toplam kazancı etkiliyor. Özellikle Warner Bros ile Rotten Tomatoes’un yıldızı bir türlü barışmıyor. Fakat Marvel bu konuda daha şanslı. Genel olarak olumlu yorumlar almayı başarıyor. Bu noktada Avengers Infinity War da istisna olmadı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öncelikle şunu ifade etmek gerekiyor, Rotten Tomatoes kendi puanlamasını yapan bir platform değil. Aksine saygın mecralardaki eleştirmenlerin yorumlarını derliyor. Verdikleri puanların ortalamasını alarak genel bir sonuca ulaşmayı amaçlıyor. Böyle olunca genelde olumsuz eleştiri alan bir filmin puanı da düşük oluyor. İşte bu noktada Avengers Infinity War şanslı. Şimdiye kadar filme dair 80 tane inceleme yayına alındı. Bunların ortalamasını alan Rotten Tomatoes ise yüz üzerinden 86 puana ulaştı. Bu da filmin senenin en başarılı işleri arasındaki yerini garantilediği anlamına geliyor. Bakalım bu olumlu hava filmin vizyona girmesinden sonra da devam edecek mi? Bekleyip göreceğiz.

İlgili video

Avengers: Infinity War fragmanı