reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

avengers 4

Marvel’ın Avengers 4 sonraki projelerine dair enteresan ipucu

Hepimiz biliyoruz ki Avengers 4 ile birlikte tanıyıp sevdiğimiz Marvel Sinematik Evreni radikal bir değişiklik yaşayacak. Kendimizi ufak ufak bu değişikliğe hazırlarken Marvel cephesinden enteresan bir açıklama geldi. Bu da bize Avengers 4 sonrası projelere dair önemli bir ipucu veriyor.

Bilmeyenler için kısaca özet geçmek gerekirse Avengers Infinity War ve arkasından gelecek olan Avengers 4, Marvel’ın yeni bir başlangıç yapmasına vesile olacak. Ölen veya emekli olmaya karar veren kahramanların ardından sıra yeni isimlerin hikayelerine gelecek. Örneğin bunlardan birinin Moon Knight olma ihtimali bulunuyor. Avengers Infinity War’un tanıtım sürecinde konuşan Kevin Feige‘in son açıklamalarına bakılırsa Eternals projesi de ihtimaller dahilinde.

“Eternals üzerinde fikir ürettiğimiz, çalıştığımız sayısız projeden sadece biri diyebilirim. Olup olamayacağına dair çalışmalar yürütüyoruz. Eğer ortaya çıkan sonuçtan memnun kalırsak gelecek filmlerimiz arasına eklememiz mümkün.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kevin Feige her zamanki gibi temkinli konuşmayı sürdürüyor fakat buna rağmen son zamanlarda ciddi ipuçları veriyor. Önce Moon Knight ardından da Eternals konusunda fazlasıyla olumlu sözler sarf etti. Genelde takındığı “ne evet diyeyim, ne de hayır” politikasından biraz farklı bir tavır takınıyor. Umarız onun bu açıklamaları gerçek olur da Thanos’un da dahil olduğu Eternals‘ın hikayesini beyaz perdede izleme şansı elde ederiz.

İlgili video

Avengers: Infinity War fragmanı