reklamı kapat

POPÜLER

avengers 4 thanos

Avengers 4’ün kötüsüne dair şaşırtan iddia

Marvel’ın gelecek seneki bombası Avengers 4 filmine dair yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Görünen o ki filmin asıl kötüsü Thanos olmayabilir.

Avengers 4 herkes için büyük bir gizem dersek, abartmış olmayız. Filme dair iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Ancak zaman atlaması olacak mı, hangi kahramanlar geri dönecek ve nasıl bir mücadele verilecek bilmiyoruz. Sadece bir şeyleri tahmin edebiliyoruz. Bu tahminlerden en büyüğü ise Thanos hakkındaydı. Avengers Infinity War‘un finalinde başarılı olmasına şahit olduğumuz Thanos’un Avengers 4’ün de kötüsü olacağı düşünülüyor. Fakat Marvel izleyicilere sağ gösterip sol vurmaya hazırlıyor olabilir.

Avengers 4 gizemi büyüyor

Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde Thor ve Rocket Raccoon’un Avengers 4’e özel figürleri ortaya çıkmıştı. Burada ikisinin de Avengers logolu kostümler içinde olması dikkat çekmişti. Thor’un karşımıza alıştığımızdan farklı şekilde çıkacağını düşünmemize neden olmuştu. Aynı figürün arka yüzeyinde ise ufak bir özet yer alıyor. Reddit‘teki Marvel hayranları görselin kalitesizliğine rağmen özette yazanları okumayı başardı. Ortaya oldukça enteresan bilgiler çıktı. Bu özette şu sözler yer alıyor: “Asgardlı Thor yeni silahı Stormbreaker’ı yeni düşmanlara karşı kullanacak. Rocket Raccoon ise yeni ekip arkadaşlarıyla birlikte galaksiyi daha korkutucu bir düşmana karşı koruyacak.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası Thanos‘tan daha korkutucu bir düşman kim olabilir bilemiyoruz. Fakat bu özel Avengers 4’ün başka bir kötüsü olabileceğini düşünmemize neden oluyor.

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War – Çekim hataları