reklamı kapat

POPÜLER

thanos

Marvel’dan Avengers Infinity War’un kötüsü Thanos’a özel video

Yılın en çok konuşulan filmi olan Avengers Infinity War‘a dair yeni videolar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Marvel’ın paylaştığı son video şimdiye kadar gördüğümüz en tehlikeli kötü olan Thanos‘a odaklanıyor.

Hatırlarsanız Thanos ile önce The Avengers filminin bonus sahnesinde tanışmıştık. O zaman sadece gizemli bir figür olan dev titan daha sonra birkaç kere daha beyaz perdede boy gösterdi. Fakat onu asıl Avengers Infinity War ile tanıdık. Marvel Sinematik Evreni’nin unutulmaz kötüsü olacağını anlamamız uzun sürmedi. Marvel Entertainment‘ın YouTube kanalında paylaşılan video da tam larak buna odaklanıyor. Başkan yardımcısı görevini üstlenen Louis D’Esposito‘nun yanı sıra Robert Downey Jr ve Chris Hemsworth gibi yıldızlar Thanos’tan bahsediyor. Onlara filmin yönetmenliğini üstlenen Joe ve Anthony Russo da eşlik ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Thanos‘u bu kadar korkutucu yapan şeyin onun kararlılığı olduğu ifade ediliyor. Doğduğu gezegenin yok olmasına şahit olan kahramanımız aynı şeyin evrenin tamamı için yaşanmaması için mücadele ediyor. Onun kararlı ilerleyişi de büyük bir tehlikeye dönüşüyor. Onun gücünün Avengers’ın beklediğinden çok daha farklı bir boyutta olduğundan bahsediliyor. Thanos’a odaklanan bu özel videoyu hemen aşağıda bulup seyredebilirsiniz.

Video