reklamı kapat

POPÜLER

marvel

Avengers 4 sonrası Marvel’ın geleceğinde görünen yeni kahramanlar

Önce Avengers Infinity War ve ardından gelecek Avengers 4 ile birlikte Marvel Sinematik Evreni önemli değişimler yaşayacak. Kimi kahramanlara veda edeceğiz, kimileri emekli olacak. Dolayısıyla yeni süper kahramanlara da yer açılacak. Peki ama bu kahramanlar kimler olacak? Yanıtını çok merak ettiğimiz bu soruya Kevin Feige kısmen de olsa cevap verdi.

Bildiğiniz gibi Avengers Infinity War’un tanıtım süreci devam ediyor. Oyuncular ve yönetmenler de basın gösterimlerinde heyecan uyandıran açıklamalara imza atıyor. Bu sefer bizi meraklandıran isim Marvel stüdyolarının başındaki Kevin Feige oldu. Ona Marvel’ın sevilen kahramanlarından Moon Knight’ın gelecekte kullanılıp kullanılmayacağı soruldu. Feige ise net bir yanıt vermemekle birlikte enteresan sözler sarf etti.

“Evet, Moon Knight’ın potansiyeli var. Bundan beş, on ya da on beş sene sonra mı olur, bilmiyorum. Fakat ofisimizde gelecekte kullanılabilecek bir yığın karakterin çalışması var. Moon Knight da konuştuğumuz karakterlerden biri.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Moon Knight geçtiğimiz senelerde defalarca gündeme gelen bir karakter oldu. Hatta The Defenders karakterleri gibi onun da Netflix dizisi olacağı iddia edilmişti. Fakat bu iddialar asla onaylanmadı. Sonunda Kevin Feige onun gelecek filmler için değerlendirdikleri kahramanlardan biri olduğunu kabul etti. Bakalım Moon Knight dışında başka hangi Marvel kahramanlarını beyaz perdede görme fırsatına erişeceğiz?

İlgili video

Avengers: Infinity War fragmanı