reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Avengers Infinity War

Avengers Infinity War’un yıldızının ağzından kaçırdığı önemli detay

Şimdiye kadar seyrettiğimiz en büyük süper kahraman filmi olacak gibi görünen Avengers Infinity War pek çok sürprizle bizleri şaşırtmaya hazırlanıyor. Fakat bu sürprizlerden biri dikkatsizlik sebebiyle erkenden ortaya çıkmış olabilir!

Advertisement

Avengers Infinity War’un en büyük gizemlerinden biri Captain Marvel diyebiliriz. Marvel Sinematik Evreni’ne dahil olmasını beklediğimiz bu kahraman fazlasıyla güçlü. Dolayısıyla Thanos’u yenmek için önemli bir koz. Herkes onu Avengers 4’e kadar görmeyeceğimizi düşünüyordu fakat Josh Brolin’in açıklamaları Marvel’ın büyük sürprizini ele vermiş gibi görünüyor.

“Öyle sahneler çektik ki, insan burada ne yapıyoruz diye düşünmeden edemiyor. Tek parça bir kıyafetin içinde sette çalışıyorsun ancak kendini etki sahibi bir oyuncu gibi hayal etmen gerekiyor. Bu durum da kafa karıştırmaya başlıyor. Ben Josh, üstümde bir sürü noktalar var. Tek parça bir kıyafet ve konserveden bir şapkam var. Scarlett Johansson, Brie Larson, Don Cheadle, Chris Hemsworth, Chris Evans ve Robert Downey Jr bir arada. Burada saçma sapan kıyaetler içindeyim ama 2 buçuk metre uzunluğunda mor bir dev gibi davranmam gerekiyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Josh Brolin aslında oldukça farklı bir şey anlatmaya çalışırken önemli bir detayı ağzından kaçırmış gibi görünüyor. Bakalım gerçekten öyle mi oldu? Bu sorunun yanıtını ancak 27 Nisan’da alabileceğiz.

İlgili video

Avengers Infinity War kamera arkası