reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War

Avengers Infinity War’ın yıldızından enteresan Batman açıklaması

Önümüzdeki haftalarda hem Avengers Infinity War hem de Deadpool 2 ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Josh Brolin, Batman hakkında konuştu. Batman v Superman’in oyuncu seçimleri sırasında yaşanan süreci anlattı.

Çizgi roman uyarlamalarının sayısı her geçen gün artarken bundan en çok pay alan isimlerden biri Josh Brolin oldu. Senelerdir Marvel filmlerinde ufak sahnelerde görünen oyuncu sonunda Avengers Infinity War ile Thanos’u tam anlamıyla beyaz perdeye taşıyacak. Ondan birkaç hafta sonra da Deadpool 2‘de gelecekten günümüze zaman yolculuğu yapan Cable karakteriyle boy gösterecek. Kısacası onu oldukça yoğun bir süreç bekliyor diyebiliriz. Fakat sevilen oyuncunun süper kahraman maceraları bununla sınırlı değil. Batman v Superman‘in oyuncu tercihleri devam ederken Brolin’in Batman rolü için düşünüldüğünü biliyoruz. Sonra ne olduysa rolün sahibi Ben Affleck olarak açıkladı. Peki Josh Brolin bu konuda ne düşünüyor?

“Bu konuyu Zack Snyder ile dolaylı yoldan konuştuk. Ancak hiçbir zaman görüşmeler ciddiye binmedi çünkü ben onların aradığı adam değildim. Aslına bakarsanız Batman olmadığım için mutluyum. O zamandan bu yana bu konu hakkında pek düşündüğümü söyleyemem.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Josh Brolin’in bir zamanlar hem Marvel hem de DC için önemli isimlerden biri olması fazlasıyla enteresan. Ancak daha enteresan olanı oyuncunun Batman konusunda pek istekli olmaması. Acaba en baştan beri bu kadar isteksiz miydi, yoksa onun bu tavrının nedeni Batman v Superman ve Justice League‘in başarısızlığı mı, işte o kadarını bilemiyoruz.

İlgili video

Avengers Infinity War kamera arkası