reklamı kapat

POPÜLER

Avengers 4

Avengers 4’ün yapımcısından filmin sonuyla ilgili açıklama

Avengers 4 hala resmi bir açıklamayla ismini duyurmadı veya bizlerle bir poster paylaşılmadı ama yapımcı Kevin Feige, filmin sonuna dair iddialı açıklamalarda bulundu.

Avengers: Infinity War‘un sonu ve Ant-Man and the Wasp’ın ek sahnesinden sonra, Avengers 4 için hazırız. Ancak filme dair detayları yakın zamanda alabilecek gibi görünmüyoruz. Captain Marvel’ın dahi fragmanının henüz paylaşılmadığı Comic Con günlerinde Avengers 4 ile ilgili büyük beklentilerimiz yoktu. Ancak filmin yapımcısı Kevin Feige, heyecanı en üst noktada tutmayı başarıyor. Marvel Studios’un baş ismi olan Feige, yeni filmin sonuyla ilgili Star War göndermeli açıklamalarda bulundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eksiksiz bir son bizi bekliyor

Feige’in yaptığı tam açıklama ise şu şekilde: “Jedi’ın Dönüşü öyle bir son sağladı ki, 30 yıl sonraki devam filmine kadar hayranları götürebildi. Bu daha önce herhangi bir süper kahraman filminde yaşanmış bir durum değil. Yeni bir aktör gelir ve hikaye yeniden başlar. Biz ise tam olarak Star Wars’un yaptığı gibi yapmak istiyoruz. Çünkü en iyi hikayelerin eksiksiz bir sona sahip olduğunu düşünüyoruz. Gelecek yıl yayınlayacağımız Avengers filminde de tam olarak bu olacak.

Feige bizi nasıl bir sonun beklediğine dair hiçbir ipucu vermiyor. Ancak kaybettiğimiz kahramanların yerinin yeni isimlerle doldurulmayacağının sinyallerini veriyor. İkinci nesil için hazırlık gibi de anlaşılabilir bu durum. 26 Nisan 2019’da vizyona girecek olan film ise, hikayeye mutlak bir son sağlayacak gibi görünüyor.