reklamı kapat

POPÜLER

Avengers 4

Marvel, Avengers 4’ün ismini ne zaman açıklayacağını müjdeledi

Marvel Sinematik Evreni’nin merakla beklenen filmleri arasındaki Avengers 4‘ün ismi ne zaman açıklanacak dersiniz?

Avengers: Infinity War‘un ardından yarım kalan hikayeyi tamamlamak üzere vizyondaki yerini alacak olan Avengers 4’ün ismi hala açıklanmadı. Bunun en büyük sebeplerinden biri ise filmin isminin spoiler taşıdığı söylenmesiydi. Hayranlar ise çoktan filmin ismi konusunda teoriler üretmeye başladı bile. Tabii filmin isminin açıklanma tarihi konusunda da. Bazı hayranlar filmin 6 Temmuz’da vizyona girecek olan Ant-Man and the Wasp’ın ek sahnelerinde açıklanacağına inansa da bazıları 8 Mart 2019’da vizyona girecek Captain Marvel filminden önce açıklanmayacağına emin. Bu tartışmayı ise Collider‘a konuşan Kevin Feige noktalıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ne zaman açıklanacak?

Feige “Avengers 4’ün ismi ne zaman açıklanacak?” sorusuna şu şekilde cevap veriyor: “İsmi Captain Marvel’ın kısa tanıtımından sonra açıklayacağız muhtemelen. O da bu yılın sonlarına doğru olacak.

Bu durumda yeni filmin isminin kasım/aralık aylarından önce açıklanması beklenmiyor. İsminin açıklanmasıyla beraber kısa bir tanıtım videosu da görme ihtimalimiz hayli yüksek. Ayrıca yeni filmin tanıtımlarının spoiler vermeme konusunda oldukça dikkatli olacağı belirtiliyor. 8 Mayıs 2019’daki Captain Marvel gösteriminden sonra Marvel Sinematik Evreni’ndeki 3. evreyi noktalayacak olan film 3 Mayıs 2019‘da vizyondaki yerini alacak.

İlgili video

Ant-Man and the Wasp fragmanı