reklamı kapat

POPÜLER

Avengers’ın kurtarıcısı Captain Marvel’ın kostüm gizemi çözüldü

Avengers Infinity War‘un finalinde gelişi müjdelenen Captain Marvel uzun zamandır büyük merak konusuydu. Sonunda Carol Danvers’ın kostümlü görseli ortaya çıktı. Marvel hayranlarını heyecanlandıran bu görüntülerde onu orijinal kostümüyle görüyoruz.

Bildiğiniz gibi Avengers Infinity War’un finalinde kahramanlarımız yenildi ve Thanos galip geldi. Nick Fury ise son saniyelerinde her şeyi değiştirebilecek biriyle, Captain Marvel ile irtibata geçti. Şimdi Avengers 4 bekleyişi devam ederken önce Carol Danvers‘ın orijin hikayesini göreceğiz. 90lı yıllara geri döneceğimiz filmin başrolünü Brie Larson üstleniyor. Ona Jude Law, Lee Pace, Samuel L. Jackson, Gemma Chan ve Clark Gregg gibi isimler de eşlik ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Captain Marvel‘a dair ilk görseller filmin çekimleri devam ederken internete düşmüştü. Brie Larson’ı yeşil ve mavi renklerin hakim olduğu bir kostüm içinde görmüştük. Bu görseller bazı Marvel hayranlarının endişelenmesine neden olmuştu. Entertainment Weekly tarafından paylaşılan görsellerde ise Carol Danvers’ı çizgi romanlarda karşımıza çıkan orijinal kostümle görüyoruz. Kostümde kırmızı ve mavi renkler hakim. Göğsünde ise altın renginde bir yıldız yer alıyor. Bu da kostümün birebir beyaz perdeye uyarlandığı anlamına geliyor. Captain Marvel orijin filmiyle 8 Mart 2019‘da izleyici karşısına çıkacak. Ardından 3 Mayıs 2019’da Avengers 4’ü seyredeceğiz.

captain marvel

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War’un komik çekim hataları