reklamı kapat

POPÜLER

Captain Marvel Brie Larson

Avengers 4’ün kilit ismi Captain Marvel ne kadar güçlü? [Video]

Brie Larson, Captain Marvel‘ın ne kadar güçlü olduğunu tek bir cümleyle açıklıyor.

Avengers 4 öncesi merakla beklediğimiz filmlerden biri de Captain Marvel. Çünkü gerek Avengers: Infinity War’un ek sahnesi olsun, gerek sonrasında yapılan açıklamalar olsun, Marvel Sinematik Evreni’ni kurtaracak isim olarak dönüp dolaşıp karşımıza Captain Marvel çıkıyor. Bu filmde yer alacak olan Samuel L. Jackson dahi kurtuluş cevabının yeni kahramanımız olduğunu düşünüyor. Infinity War sonunda veda ettiğimiz kahramanlarımızla ilgili umut veren açıklamasını buradan okuyabilirsiniz. Ancak Marvel evreninin en güçlü karakterlerinden birinin sinematik evrende ne kadar güçlü olacağı bizim için bir soru işaretiydi. E! News’a röportaj veren Brie Larson bu soruyu cevaplıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Gezegenleri oynatabiliyor”

Karakterimizin ne şekilde Infinity War sonrası oluşan karmaşayı yoluna sokacağını bilemiyoruz. Ancak sinematik evrende sahip olacağı güçlerle ilgili bilgiler yavaş yavaş önümüze seriliyor. Larson karakterin gücünü şöyle açıklıyor: “Karakter çok güçlü. Öyle güçlü ki gezegenleri yerinden oynatabiliyor.

Diğer kahramanlarımızın Thanos karşısında verdiği çaba düşünüldüğünde evet, belki de Infinity War’da yanlarında gezegenleri oynatabilecek güçte bir kahraman olsaydı filmin sonu farklı olabilirdi diye düşünüyoruz. Ancak Larson’ın sözleri sinematik evren için en azından, şimdilik kahramanlarımızın nasıl döneceğini tam olarak açıklamıyor. Sadece birebir dövüşte kahramanımızın etkileyici aksiyon sahnelerinin kapısını aralayabileceğini gösteriyor. Karakterin diğer yetenekleri için ne yazık ki 6 Mart 2019‘a kadar beklememiz gerekecek.