reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame öncesi izleyeceğimiz Captain Marvel’dan yeni görsel

Avengers Endgame öncesi yapbozun eksik son parçası olarak karşımıza çıkacak Captain Marvel filminden yeni bir fotoğraf paylaşıldı. Bu karede Brie Larson’a Jude Law eşlik ediyor.

Marvel Avengers Endgame ile Infinity War‘da başlattığı hikayeye son vermeye hazırlanıyor. Fakat kahramanlarımızın Thanos‘la mücadelesine dahil olacak son bir isim daha var. O da Avengers 4 sonrası büyük bir öneme sahip olacağını düşündüğümüz Captain Marvel. Brie Larson‘ın hayat verdiği bu kadın kahraman önce kendi solo filmiyle izleyici karşısına çıkacak. Ardından Avengers Endgame’de Thanos’a karşı mücadele veren Avengers ekibine destek çıkacak.

Şimdiye kadar paylaşılan bilgiler ışığında Captain Marvel’ın 90’lı yıllarda geçeceğini biliyoruz. Carol Danvers bir şekilde Kree güçlerine kavuşuyor ve bu sırada hafızasını kaybediyor. Ardından Kree’lerle birlikte kendine yeni bir hayat kuruyor. Fakat peşine düştüğü Skrull, dünyaya gelince unuttuğu geçmişine dair bir şeyler ortaya çıkmaya başlıyor. Jude Law ise karşımıza Yon-Rogg rolüyle çıkıyor. Bir başka Kree savaşçısı olan bu karakterin hikayedeki tam yerini bilmiyoruz. Çizgi romanlarda Captain Marvel’ın mücadele ettiği kötülerden biri olan bu karakter filmde farklı bir hikayeyle karşımıza çıkabilir. Paylaşılan fotoğrafta da düşmanlıktan çok dostluk durumu seziliyor. Bu gizem ve çok daha fazlası 8 Mart 2019‘da yanıt bulacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Captain Marvel’ın 2. fragmanı