reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame öncesi vizyona girmeye hazırlanan Captain Marvel

Avengers’ın “temellerini atan” yeni Captain Marvel fragmanı [İzle]

Avengers Endgame öncesi izleyeceğimiz Captain Marvel yeni fragmanıyla Marvel Sinematik Evreni’nin sevilen karakterlerinden Ajan Coulson’ı hikayeye dahil ediyor.

2019’un en çok merak edilen süper kahraman filmlerinden Captain Marvel ve Avengers Endgame peşi sıra izleyicilerle buluşacak. Bir parça Endgame’in gölgesinde kalan Captain Marvel ise, ilk fragmandaki hataları yeni içeriklerde yapmıyor gibi görünüyor. “Special Look” fragmanı yayınlanan filmde Brie Larson’ın canlandıracağı kahramanımızın daha “eğlenceli” yönünü görüyoruz. Ajan Coulson’un hikayeye dahil olması ise işleri giderek ilginçleştiriyor. Captain Marvel’ın neredeyse tüm Marvel Sinematik Evreni’ndeki filmlerin öncesinde geçtiği düşünülünce de işler daha keyifli hale geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nick Fury’nin kahramanları

Ajan Coulson’ı elbette çok daha genç bir şekilde gördüğümüz filmde, Coulson, olaylardan hayli etkilenmişe benziyor ve “Başkalarını da bulabilir misin?” diye soruyor. Burada Coulson’un soruyu kime sorduğu tam olarak net değil ancak hemen arkasından Fury’nin sesi duyuluyor: “Bu daha başlangıç.” Bu film, kronolojik olarak dizdiğimizde Captain America: The First Avenger filmi hariç evrenin diğer tüm filmlerin öncesinde geçiyor. The First Avenger’ın II. Dünya Savaşı sırasında geçtiğini not düşelim. SHIELD’ın temelleri, Fury’nin kahramanlarla ilişkisi arasındaki bağlantı da bu filmle tam olarak kurulacak gibi görünüyor. Carol Danvers ve Fury arasındaki bağın detaylarını da yine daha net göreceğiz tabii. Fragmanda Skrull’lara ait de daha detaylı bilgiler veriliyor. Yeni filmle Marvel arkada pek soru işareti bırakmadan Avengers Endgame filmine geçiş yapmak istiyor gibi görünüyor.

Captain Marvel 8 Mart‘ta vizyondaki yerini alacak. Yayınlanan yeni fragmana haberin üzerinden ulaşabilirsiniz.