reklamı kapat

POPÜLER

Captain Marvel

Aksiyonu uzaya taşıyan Captain Marvel fragmanı [İzle]

İlk fragmanı tamamen unutun, çünkü Captain Marvel ikinci fragmanıyla ilk başta görmek istediğimiz her şeyi bize göstermeye hazır.

Geçtiğimiz gün yayınladığımız poster haberiyle, Captain Marvel filminin yeni fragmanını bu sabah izleyebileceğimizden bahsetmiştik. Ve o beklenen fragman sonunda geldi. Eğer ilk fragmanı izledikten sonra heyecanlanmadıysanız bu fragmanı mutlaka izlemenizi öneriyoruz. Çünkü Marvel heyecan verici her detayı ikinci fragmana saklamış durumda. Mohawk saçlı Captain Marvel dahil! İlk fragmanda çok eleştirilen detayları da izleyicileri dinleyerek geri plana iten ikinci fragman, “hikayeyse hikaye, aksiyonsa aksiyon, konuysa konu, kostümlerse kostümler” diyor ve filmin bize verilebileceği tüm detayları küçük küçük gösteriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Korkulan olmadı

Brie Larson‘ın canlandırdığı Carol Danvers yani Captain Marvel’ımızın kendini keşif hikayesine ortak olacağız filmde. Daha önce en büyük korkularımızdan birinin Carol Danvers’ın Captain Marvel’a dönüşme hikayesinde yapacakları değişiklikler olduğundan bahsetmiştik. Çünkü yapım ekimi çok fazla Green Lantern’a benzememesi için biraz değiştirdiklerini söylemişti. Beraberinde çıkan Captain Marvel’ın yeni çizgi romanlarında da Danvers melez yani yarı Kree yapılmıştı. Filmde de bunun olmasından korkuyorduk. Ancak fragmanda öyle olmayacakmış gibi görünüyor. İlk fragmanda Captain Marvel’ın hikayesini hiç bilmeyenler için şaşırtma unsuru olarak serpiştirilmiş “teyzeye yumruk atma” sahnesi de bu fragmanda şaşıranlar için açıklanmış.

Bunun dışında film temel olarak Nick Fury ile Captain Marvel’ın geçmişini bulmasını anlatacak gibi görünüyor. Carol Danvers’a ulaşmaya çalışan kahramanımız türlü dedektiflikler yapacak gibi. Ayrıca herkesin görmek için can attığı o mohawk saç tasarımlı Captain Marvel’ı da bu fragmanda gördüğümüz için çok mutluyuz. 8 Mart 2019‘da vizyona girecek olan filmin yeni fragmanına haberin üzerinden ulaşabilirsiniz. Avengers 4 fragmanının da yarın çıkması bekleniyor.