reklamı kapat

POPÜLER

Avengers 4 Iron Man

Iron Man’in yazarından hayranları üzecek Avengers 4 teorisi

Avengers 4 ile ilgili elle tutulur bilgiler yok ancak en popüler teoriler Iron Man üzerine. Iron Man çizgi roman yazarı Bob Layton‘ın da bu konuda bir fikri var.

Marvel Sinematik Evreni, Avengers: Infinity War filmiyle beraber cevabı Avengers 4’te saklı olan büyük bir soruyu havada asılı bıraktı: Kahramanlara ne olacak? Bu sorunun cevabı ise hem hayattakileri hem de hayatta olmayanları kapsıyor. Çünkü kahramanların nasıl döneceği tartışılırken, bir yandan da hayattaki bazı kahramanlara veda edeceğimize inanan büyük bir çoğunluk bulunuyor. Odak noktasındaki isim ise elbette Iron Man. Üstelik Iron Man konusunda böyle düşünenler sadece hayranlar değil. Iron Man çizgi romanlarının önde gelen isimlerinden Bob Layton da Tony Stark’ın geleceğinin artk pek parlak olmadığı görüşünde.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Robert Downey Jr. için devam etme vakti

Layton, Tampa Bay Times‘a verdiği röportajda Avengers 4 ile ilgili bir bilgisi olmadığını ve bu sözlerinin tahmin olduğunu paylaşıyor. Layton’a sorulan kilit soru ise Avengers 4’ün Tony Stark için veda filmi olup olmadığı. Layton’ın dikkat çeken açıklamaları ise şu şekilde: “Şu an sadece tahminde bulunuyorum ancak bence Robert Downey Jr.’ın sonu geldi. 10 yılı aşkın süredir aynı rolü üstleniyor ve sanırım hangi aktör olursa olsun bu artık devam etmeniz gerektiği anlamına geliyor.

Layton’a “Stark’ın öleceğini mi düşünüyorsunuz?” diye sorduklarında ise yazar şu şekilde cevaplıyor: “Bu bir yöntem olabilir ama sadece tahminim bu. Şunu biliyorum ki Tony Stark karakterini yeniden başka bir aktörle beyaz perdeye koymazdım. Kim Downey’nin mirasını üstlenmeyi deneyebilir? Ama eğer Tony geri gelmeyecekse onun yerine bir başkasını koyup Iron Man’i yeni bir jenerasyonda devam ettirebilirler.

Avengers 4 nasıl sonuçlanacak bilemiyoruz. Ancak Marvel Sinematik Evreni’nin en sevilen karakteri için kimsenin umudu yok gibi görünüyor. Film 26 Nisan 2019‘da vizyondaki yerini alacak.