reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Avengers Endgame sonrası Iron Man anısına dikilen heykel

İtalyan Marvel hayranları Avengers Endgame sonrası oluşturdukları Iron Man anıtını sergiledi. Tony Stark’ın izleyicileri sarsan ölümüyle gelen heykel Forte dei Marmi’deki yerini aldı.

Marvel Sinematik Evreni’nin en unutulmaz sahnelerinden biri şüphesiz Avengers Endgame sonundaki Iron Man sahnesi. Infinity War’un ardından geçen sürede bazı kahramanlar hayatına devam etmeye çalışırken bazıları da ağır bir psikolojik çöküntüyle boğuşuyordu. Tony Stark inzivaya çekilmiş ve ailesine ağırlık verenlerden olmuştu. Bir de kızı olan Stark’ın sonu ise Ant-Man’in kuantum evreninden çıkmasıyla kesinleşti. Zaman yolculuğunu devreye sokan filmde kahramanlara yardımcı olmayı kabul eden Stark, Infinity War’da Dr. Strange’in söylediği tek ihtimal için vakit geldiğinde gözlerini kırpmadan kendini feda etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avengers Endgame sonrası Iron Man heykeli

Avengers Endgame ile Marvel tarihine damga vuran sahne

Böylece Iron Man karakterine de sinematik evrende veda etmiş olduk. Tony Stark’ın yerini kimin dolduracağı merak konusu. Aradan geçen zaman diliminde ise hayranlar yas aşamasını tamamlayabilmiş değil. İtalya’da Stark’ın ölümü için bir anıt yapan hayranlar anıtı Forte dei Marmi’de sergiliyor. Iron Man’in ikonik pozundan esinlenilerek oluşturulan anıt ironik bir şekilde “Man of Steel” olarak adlandırılmış. Heykel, İtalyan heykeltıraş Daniele Basso imzasını taşıyor.

Avengers Endgame filmini tekrar izlemek isterseniz yapımın iTunes’taki yerini aldığını belirtelim. 18,99 TL’ye dijital olarak satın alınabilen, 3,99 TL’ye ise kiralanabilen yapımın Netflix kütüphanesine gelmesi beklenmiyor. 12 Kasım‘dan itibaren seçili ülkelerde yayın hayatına başlayacak olan Disney+’ta yayınlanacağı için, filmin yayın hakları saklı tutuluyor.

İlginizi çekebilir

Terminator: Dark Fate fragmanı