reklamı kapat

POPÜLER

Terminator: Dark Fate

Terminator: Dark Fate yeni fragmanıyla aradığınız tüm aksiyonu getiriyor [İzle]

Kıyameti karşılamaya hazır mısınız? Terminator: Dark Fate yeni fragmanında aksiyonun dozunu artırırken, gelecek hesaplaşmanın da ipuçlarını bırakıyor.

James Cameron’u yapım ekibine geri döndüren Terminator: Dark Fate yeni fragmanıyla beklentileri hiç olmadığı kadar yükseltiyor. Yönetmen koltuğunda Deadpool’un yönetmeni Tim Miller’ın oturduğu film, fragmanda Arnold Schwarzenegger‘i Linda Hamilton‘la buluşturuyor. Hamilton, Sarah Connor rolüyle bir kez daha dünyayı kurtarmaya hazırlanıyor. Terminatör 2’nin ardından geçen 27 yılda Connor, dövüş ve hayatta kalma yeteneklerini geliştirirken 1997’deki kıyamet gününde herkesi kurtaramadığını öğreniyor. Mackenzie Davis‘in canlandırdığı cyborg Grace, Connor’a “Geleceği değiştirmiş olabilirsin ancak kaderimizi değiştirmedin.” diyerek savaşın bitmediğini ilan ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Terminator: Dark Fate vizyon için gün sayıyor

Grace ve Connor’ın görevi ise Dani Ramos‘u (Natalia Reyes) yeni Terminatör’den korumak. Skynet tarafından gelecekten gönderilen yeni Terminatör modifiye edilmiş Rev-9 kodlu bir model olarak karşımıza çıkıyor. Yeni karakteri Gabriel Luna canlandırıyor. Fragmanda performansını görme şansına eriştiğimiz Luna, hiç de fena olmayan bir iş çıkaracak gibi görünüyor.

Fragmanın en ikonik yani ise Connor’ın köprüden attığı bomba sonrası “I’ll be back.” demesi. Serinin esaslı izleyicilerinin yüzünde gülümseme yaratan bu an fragmanda da öne çıkıyor. Arnold Schwarzenegger’in T-800’ünün ise hikayeye nasıl dahil olacağı merak konusu. Öte yandan Connor, onu tüm bu olaylar tamamlandıktan sonra öldüreceğini açık bir şekilde söylüyor. Filmin R-rating yani yetişkinlere özel olacağını söyleyelim. Bu da çok daha kanlı ve vahşi bir filmin bizi beklediğini işaret ediyor. 1 Kasım 2019‘da vizyondaki yerini alacak olan filmin aksiyonla yoğurulmuş fragmanını haberin üzerinden izleyebilirsiniz.