reklamı kapat

POPÜLER

Terminatör

Game of Thrones yıldızından şaşırtan Terminatör paylaşımı

Terminatör dünyasıyla çok eskiden bu yana bağlantısı olan Game of Thrones yıldızlarından Lena Headey, Sarah Connor’un beyaz perdeye dönüşüne sessiz kalmadı.

Uzun yıllardır karşımıza Cersei Lannister rolüyle çıkan Lena Headey aslında Terminatör’ün dünyasına yıllar önce dahil olan isimlerden biri. Tecrübeli oyuncu ömrü kısa süren Terminator: The Sarah Connor Chronicles dizinin başrollerinden biriydi. Hatta burada Sarah Connor’u canlandırıyordu. Onun John Connor’u yetiştirdiği dönem izleyicilerin gözü önüne seriliyordu. Daha sonra aynı karakter Game of Thrones’taki rol arkadaşlarından Emilia Clarke tarafından da canlandırıldı. Clarke, Terminator Genisys filminin başrolünü üstlenmişti. Fakat seriyi sıfırlama amacı taşıyan bu film başarısız oldu ve yeni filmle birlikte görmezden geliniyor.

 

View this post on Instagram

 

THE ORIGINAL. ICONIC 💪🖤 @vanityfair

A post shared by Lena Headey (@iamlenaheadey) on

Beklenmedik Terminatör paylaşımı

Serinin haklarının James Cameron’a dönmesiyle birlikte Terminator Dark Fate filmi geliyor. Bu yeni hikaye ilk iki film dışında yaşanan her şeyi görmezden geliyor. Bir nevi dünyayı toparlamayı ve yeni bir macera sunmayı amaçlıyor. Tim Miller’ın yönettiği filmde Arnold Schwarzenegger, Linda Hamilton, Gabriel Luna, Natalia Reyes ve Mackenzie Davis gibi isimler rol alıyor. Uzun yılların ardından Linda Hamilton’ı Sarah Connor rolünde görüyoruz. Bu gelişme serinin hayranları kadar Lena Headey’i de heyecanlandırmış gibi görünüyor. Sevilen oyuncu kendi Instagram hesabı üzerinden Sarah Connor’ın fotoğrafını paylaştı. Altına “Orijinal. Efsane.” yazdı. Onun bu paylaşımıyla karakterin orijinal versiyonuna saygı göstermesi büyük beğeni topladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Terminator Dark Fate fragmanı