reklamı kapat

POPÜLER

Terminator Dark Fate

Herkesi şaşırtan Terminator Dark Fate sürprizi

James Cameron’un elinden çıkan ve uzun zamandır beklenen Terminator Dark Fate filminin orijinal John Connor’u döndürecek herkesi şaşırtacağı ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi Termonatör serisinin hakları James Cameron’a döndü. Bu sürecin ardından Cameron hemen yeni bir proje için kolları sıvadı. İlk iki film dışındaki tüm yapımları görmezden gelecek olan bu yeni maceranın yönetmenliğini Deadpool ile tanıdığımız Tim Miller üstleniyor. Gabriel Luna, Mackenzie Davis ve Natalia Reyes gibi isimlerin rol aldığı filmde Linda Hamilton yeniden Sarah Connor olarak karşımıza çıkacak. Orijinal Termonatör Arnold Schwarzenegger de filmde boy gösterecek. Bu ikilinin yeniden bir araya gelecek olması yetmezmiş gibi bir de orijinal John Connor’ın geri döneceği ortaya çıktı. Terminator 2: Judgment Day filminde izlediğimiz Edward Furlong‘un John Connor’ının dönüşü serinin hayranları için büyük bir sürpriz oldu.

Terminator Dark Fate ve John Connor’un dönüşü

Bu şaşırtıcı gelişmeyi açıklayan serinin yaratıcısı James Cameron oldu. San Diego Comic Con’a katılan efsane yönetmen şaşırtıcı gelişmeyi burada duyurdu. Şimdilerde 41 yaşında olan Furlong, Terminator 2: Judgment Day filmind boy gösterirken 13 yaşındaydı. Böylece orijinal John Connor 28 yıl aradan sonra geri dönmüş olacak. Efsane karakterin Dark Fate filminde nasıl bir rolü olacağı ise büyük merak konusu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tim Miller tarafından yönetilen Terminator Dark Fate filmi 1 Kasım‘da vizyona girecek. Daha önce paylaşılan fragmanı hemen aşağıda bulup izleyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Dark Fate fragmanı