reklamı kapat

POPÜLER

Top Gun Maverick

Tom Cruise’lu Top Gun Maverick ilk fragmanıyla karşımızda [Video]

Başrolünde Tom Cruise’u seyredeceğimiz Top Gun Maverick filminden ilk fragman hiç beklemediğimiz bir anda karşımıza çıkıyor. İlk tanıtım serinin ikinci filmini bekleyenlerin iyice heyecanlanmasına neden oluyor.

Bilmeyenler için kısaca bahsetmek gerekirse ikinci Top Gun filminine dair söylentiler çok ama çok geçmişe dayanıyor. O dönemde hiçbir zaman yalanlanmayan bu iddialar geçtiğimiz sene onaylandı. Hatta geçen sene bahar aylarında yeni filmin adının Maverick olduğu açıklandı. Beraberinde de ufak bir poster izleyicilerle paylaşılmıştı. Aradan geçen zamanla birlikte Top Gun’ın hayranları giderek sabırsızlanmaya başlıyordu. San Diego Comic-Con‘a sürpriz bir şekilde katılan Tom Cruise beklenmedik bir şekilde filmin ilk fragmanını gün yüzüne çıkarttı.

Top Gun Maverick için fragman sürprizi

Aksiyon filmleriyle özdeşleşen Tom Cruise‘un sahneye çıktığı an büyük şaşkınlık yarattı. Tecrübeli oyuncunun ne hakkında konuşacağı bile bilinmiyordu. Tahminler bir sonraki Görevimiz Tehlike filmi olsa da, Cruise Top Gun Maverick’in fragmanını San Diego Comic Con katılımcılarıyla paylaştı. Onun bu sürprizi Comic Con katılımcılarının memnuniyetiyle sonuçlandı. Heyecan uyandıran fragman daha sonra internet dünyasıyla da paylaşıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İkinci filmin oyuncu kadrosu Glen Powell, Manny Jacinto, Monica Barbaro, Charles Parnell and Jay Ellis ve Val Kilmer gibi isimlerden oluşuyor. Yönetmenliğini Joseph Kosinski’nin üstlendiği Top Gun Maverick filmi 26 Haziran 2020‘de beyaz perdedeki yerini alacak. San Diego Comic Con vesilesiyle paylaşılan ilk fragmanı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.