reklamı kapat

POPÜLER

Top Gun Maverick

Tom Cruise’lu Top Gun Maverick yeni fragmanıyla heyecanlandırıyor [İzle]

Başrolünde Tom Cruise’u seyredeceğimiz Top Gun Maverick filmi ikinci fragmanıyla karşımıza çıkıyor. Yaz aylarında vizyona girecek devam filmine biraz daha yakından bakma fırsatı elde ediyoruz.

Aslına bakarsanız çok uzun yıllardır ikinci Top Gun filminine dair söylentiler internet dünyasında dolanıyordu. Fakat o kadar uzun zamandır gerçeğe dönüşmüyordu ki, beklentiler giderek azalıyordu. Buna rağmen söylentilerin hiçbir zaman yalanlanmadığının da altını çizmek gerekiyor. Geçtiğimiz sene Tom Cruise hiç beklenmedik bir şekilde Top Gun 2‘nin yolda olduğunu açıklamıştı. Ardından geçtiğimiz bahar aylarında herkesin beklediği devam filminin Maverick olduğu açıklanmıştı. Temmuz ayının ortasında da filmden ilk fragman izleyicilerle paylaşıldı. Tarihten de tahmin edebileceğiniz üzere bu sürpriz San Diego Comic-Con‘da yaşanmıştı. Tom Cruise’un sahneye çıkıp fragmanı getirmesi herkese büyük bir sürpriz olmuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Top Gun Maverick hakkında bildiklerimiz

Fragmanla birlikte Maverick’in test pilotu olarak çalıştığını ve bir grup yeni Top Gun ekibini eğittiğini görüyoruz. Oyuncu kadrosunda yer alan Miles Teller ise arkadaşı Goose’un oğlu Bradley “Rooster” Bradshaw olarak karşımıza çıkıyor. Top Gun Maverick’in başrolünde elbette Tom Cruise‘u görüyoruz. Ona Glen Powell, Manny Jacinto, Monica Barbaro, Charles Parnell and Jay Ellis ve Val Kilmer gibi isimler eşlik ediyor. Yönetmenliğini Joseph Kosinski’nin üstlendiği Top Gun Maverick filmi 26 Haziran 2020‘de beyaz perdedeki yerini alacak. Paylaşılan yeni fragmana haberimizin girişinden ulaşabilirsiniz.