reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Avengers 4

Avengers 4 fragmanlarıyla şaşırtmayı sürdürecek

Marvel‘ın gelecek sene izleyici karşısına çıkartacağı Avengers 4’e dair ufak detaylar gündemi meşgul etmeye devam ediyor. Daha ismi bile belli olmayan filmin fragmanıyla izleyicileri şaşırtacağı anlaşıldı.

Advertisement

Bildiğiniz gibi Avengers Infinity War‘un finalinde Thanos’un amacına ulaşmasına şahit olduk. Tüm Sonsuzluk Taşları’nın ele geçiren dev titan evrenin yarısını gerçeklikten sildi. Bu süreçte sevdiğimiz pek çok kahramanın da gözlerimiz önünde toz bulutuna dönüşmesine şahit olduk. İşte bu yüzden herkes kahramanların nasıl geri döneceğini merak ediyor. Bu konudaki ilk ipucumuz ise Avengers 4 fragmanları olacak. Ancak görünen o ki Avengers 4′ün fragmanları istediğimiz ipuçlarını içermeyecek. Aksine Avengers Infinity War’un şaşırtan finalindeki havayı sürdürerek bizleri şaşırtacak.

Üstelik bu defa haberin kaynağı oldukça kesin. Marvel stüdyolarının başındaki Kevin Feige geçtiğimiz günlerde io9’a konuştu. Ona ölen kahramanlar, özellikle de Black Panther soruldu. Onu Avengers 4 fragmanında görüp görmeyeceğimiz merak ediliyordu. Kevin Feige ise oldukça net bir yanıt verdi: “Onları görmeyeceğiz, çünkü öldüler”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kahramanlarımızın bir şekilde geri döneceğini biliyoruz fakat onları fragmanda görmemek sürprizin bozulmaması açısından doğru karar. Bakalım ilk fragman beklenen şaşkınlığı yaratabilecek mi?

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War kamera arkası