reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War

Avengers Infinity War’da kesinlik kazanan ilk ölüm

Uzun zamandır nefesimizi tutarak beklediğimiz Avengers Infinity War geldi ve film boyunca yaşanan beklenmedik olaylarla hepimizi şaşırtmayı başardık. Finalin ardından ise hikayenin ne şekilde devam edeceğini merak ediyoruz. Avengers 4‘e dair ilk ipucu hiç beklenmedik bir yerden geldi ve filmde yaşanan ölümlerden birinin kesinliğini ortaya koymuş oldu.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Avengers Infinity War filmine dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Kısaca hatırlatmak gerekirse, Avengers Infinity War’da sevdiğimiz pek çok kahramanın ölümüne şahit olduk. Bu ölümlerden büyük bir kısmı Thanos’un Sonsuzluk Taşları’nı ele geçirip, gerçekliği değiştirmesinden sonra yaşandı. İşte tam da bu yüzden birçok kahramanın geri döneceğine inanıyoruz. Fakat bazıları var ki, onlar hayata döndürebilir mi, emin değiliz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bunlardan biri de Avengers Infinity War’un başında Asgard uzay gemisinde ölen Heimdall olmuştu. Thanos’un saldırısına uğradıkları anda Hulk’ı Avengers’ı uyarmak üzere dünyaya gönderen kahramanımız Deli Titan’ın gazabına uğradı. Böylece onun ölümüne şahit olduk. Idris Elba’nın Twitter üzerinden yaptığı paylaşım da karaktere gerçekten veda ettiğimizi onaylıyor. Sevilen oyuncu “Adamım Heimdall’ı özleyeceğim” sözlerini paylaşarak filmdeki ölümlerden birine kesinlik kazandırmış oldu.

İlgili video

Avengers: Infinity War fragmanı