reklamı kapat

POPÜLER

avengers infinity war

Avengers Infinity War’un finalinde Groot’un üzücü sözleri

Avengers Infinity War‘un vizyona girmesi üzerinde zaman geçtikçe filme dair enteresan detaylar da ortaya çıkmaya başlıyor. Son olarak Groot‘un final sahnesinde sarf ettiği sözlerin ne anlama geldiğini öğrendik. Üstelik bu gerçek yüreğimizi dağlayacak cinsten.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Avengers Infinity War filmine dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Hatırlarsanız Avengers Infinity War’un son sahnesinde Thanos asıl amacına ulaşmıştı. Tüm Sonsuzluk Taşları’nı eve geçiren Dev Titan tek bir hamlesiyle evrenin yarısını yok etti. Böylece kahramanlarımızın bir kısmı da gerçeklikten silinmiş oldu. Bunlar arasında daha yeni ergenliğe giren Groot da yer alıyordu. Rocket Raccoon‘un gözleri önüne toza dönüşen Groot hepimizi üzüntüye boğmuştu. Şimdi onun son sözlerini öğrenince daha da üzülüyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu gerçek Marvel hayranlarından birinin James Gunn’a yönelttiği soruyla ortaya çıktı. Joe Green “Bunu sormak için çok erken olabilir ama Groot’un Avengers Infinity War’un sonunda ne söylediğini biliyor musun?” diye sordu. James Gunn da önce SPOILER uyarısı yaptı. Ardından tek bir cümleyle cevap verdi: “Baba” Böylece minik Groot’un Rocket’i babası gibi gördüğünü anlıyor ve daha da üzülüyoruz.

İlgili video

Avengers: Infinity War fragmanı