reklamı kapat

POPÜLER

Fortnite Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War’un Thanos’u Fortnite’a ziyarete geliyor

Fortnite‘ta bugün hayli ilginç bir etkinlik yer alacak. Avengers: Infinity War‘da Thanos’a doyamadıysanız bu etkinlikte yer almak isteyebilirsiniz.

Son zamanların en popüler Battle Royale oyunlarından Fortnite, 4. sezonu açtı. Bu sezonun teması ise süper kahramanlardı. Haritada değişimler, küçük eklemeler ve yepyeni kostümlerle bizi bekleyen oyunsa belki de bugüne kadarki en heyecan verici duyurusunu yaptı. Bugün gelecek yeni bir güncelleme ile beraber, Avengers: Infinity War’un acımasız kötüsü Thanos, Fortnite evrenini ziyarete geliyor. Kısa süreli yeni bir oyun modunda yer alacak olan Thanos’u görme şansını kaçırmayın deriz. “Infinity Gauntlet Limited Time Mashup” adından da anlaşılacağı üzere size ilginç bir imkan sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Infinity Gauntlet oyunda gizli

Oyun modu ise aslında standart Battle Royale moduna çok benziyor. 100 kişi yine haritaya atlayıp hayatta kalmaya çalışıyor. Ancak, kritik nokta şu; haritanın bir yerinde Infinity Gauntlet gizli. Üstelik 6 taşı da üstünde barındırıyor. Infinity Gauntlet’i bulan oyuncu Thanos’a dönüşüyor ve hayal edilemeyecek bir güce kavuşuyor. Bu noktada oyuncuların elde edeceği gücün ne olacağı ise ne yazık ki açıklanmamış. Ancak haritada sizden daha güçlüsünü bulamayacağınızı şimdiden söyleyebiliriz.

Bu kısa süreli birleşimin arkasında ise Infinity War yönetmenleri Joe ve Anthony Russo kardeşler yer alıyor. En az Drake kadar oyunu sevdikleri ortaya çıkan kardeşlerden Joe, Infinity War çekimleri arasında oyun oynadıklarını kaydederken “Birden ‘Acaba Avengers-Fortnite etkinliği yapsak nasıl olurdu?’ diye düşündük ve Donald’la konuşmaya karar verdik.” diyor. Kastettikleri Donald ise Epic Games’in yaratıcı yönetmeni Donald Mustard.

Infinity Gauntlet oyun modu, oyunun bulunduğu tüm platformlarda yerini alacak. Fortnite Battle Royale’in ücretsiz olduğunu da ekleyelim. Güncellemenin ise Türkiye saati ile 14.00-15.00 civarı gelmesi bekleniyor. Kısa süreli etkinliğin ne kadar süreceği şimdilik belli değil.