reklamı kapat

POPÜLER

avengers 4

Captain Marvel ve Thanos odaklı Avenger 4 hayran posteri

Avengers Infinity War‘dan bu yana herkesin merakla beklediği Avengers 4 için başarılı hayran çalışmaları hazırlanıyor. Bu çalışmalardan sonuncusu ise Captain Marvel ve Thanos arasında yaşanacak mücadeleye odaklanıyor. Bir anlamda Carol Danvers‘ın gücünü gözler önüne seriyor.

Avengers Infinity War Marvel filmlerinde alışkın olmadığımız bir şekilde bitti. Finalde Thanos‘un tüm Sonsuzluk Taşları’nı toplayıp Sonsuzluk Eldiveni’ni tamamlamasına şahit olduk. Ardından en büyük amacını gerçekleştirdi ve evrenin yarısını yok etti. Böylece kendi deyimiyle dengeyi sağlamış oldu. Biz de en sevdiğimiz kahramanların birer toz bulutuna dönüşüp ortadan kaybolmasına şahit olduk. Fakat onların Avengers 4 ile döneceğini biliyoruz. Hatta kahramanlarımıza Captain Marvel‘ın el uzatacağı ve Thanos’un mağlup edilmesinde büyük rol üstleneceği biliniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ultraraw26’nın son çalışması da Carol Danvers‘ın mücadeleyi bitiren vuruşunu tasvir ediyor. Kahramanımız dev titana arkadan saldırıyor ve yumruğunu kalbinden geçirerek onu alt ediyor. Carol Danvers’ın üzerinde efsaneleşen kırmızı mavi kostümün yer alması da ayrıca dikkat çekiyor. Bahsettiğimiz bu başarılı hayran çalışmasını hemen aşağıda bulabilirsiniz. Sizce Avengers 4‘ün finali gerçekten de bu şekilde mi olacak? Yorumlarınızı bekliyoruz.

İlginizi çekebilir

Avengers Infinity War’dan silinen Vision ve Scarlet Witch sahnesi