reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War Loki

Loki hayranlarının Avengers Infinity War teorisi

Avengers Infinity War vizyona girdiğinden beri Marvel Sinematik Evreni’ne dair sayısız teori gündeme geliyor. Bunlardan bazıları gerçek olma ihtimaliyle dikkat çekerken bazıları saçmalığıyla öne çıkıyor. Marvel hayranlarının son teorisi ise Loki hakkında.

Bildiğiniz gibi Loki Avengers Infinity War’un başlangıç sahnesinde izleyici karşısına çıktı. Thor ve Hulk‘ın yanında yer alarak Thanos‘a katılmayı reddetti. Sergilediği tavırla artık eskisi gibi olmadığını gözler önüne serdi. Fakat yaptığı hamle onun gibi kurnaz bir karakter için çok basit kaçtı. Herkes onun basit bir şekilde harcandığını düşünürken bir Marvel hayranı işin aslının farklı olduğunu düşünüyor.

Avengers Infinity War’un ardından Loki‘nin göründüğü tüm Marvel filmlerini izleyen bu hayran onun her zaman sağ elini kullandığını fark ediyor. Sol elini kullandığı zamanlarda ise mutlaka bir şeyler çeviriyor. Örneğin Thor The Dark World‘de sol elini kullandığı sahnede Thor’u öldüğüne inandırıyordu. Loki’nin Avengers Infinity War’un başındaki sahnede Thanos‘a bıçak çekerken de sol elini kullandığı, bu sebeple gerçekten ölmediği söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası pek çok Marvel hayranı Tom Hiddleston‘ın hayat verdiği Loki’ye veda etmek istemiyor. Onun Avengers 4‘te görüneceğini biliyoruz fakat karakter hayata dönecek mi noktası belirsiz. Bakalım bu teori doğru çıkacak mı?

İlgini video

Avengers Infinity War Gag Reel