reklamı kapat

POPÜLER

Deadpool 2

Deadpool 2’den Domino’ya odaklanan keyifli tanıtım [Video]

Çizgi roman uyarlaması sevenler Avengers Infinity War’a odaklanmış olsa da, onun hemen ardından Deadpool 2 geliyor. Haylaz kahramanımızın yeni maceralarını tanıtmak için her geçen gün yeni görüntüler ortaya çıkıyor. Son olarak tanışacağımız yeni karakterlerden Domino’ya odaklanan bir tanıtım geldi.

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce Deadpool 2’nin son fragmanı gün yüzüne çıktı. Burada kahramanımızın hem Marvel‘a hem DC‘ye laf sokması yüzlerde kocaman gülümsemeler yarattı. Fakat ikinci filmin bizleri güldürmenin yanında bir misyonu daha bulunuyor. O da X-Force filmine temel hazırlamak. Dolayısıyla senaryonun akışı içinde pek çok yeni mutantla tanışacağız. Daha sonra onların maceralarını izlemeye devam edeceğiz.

Bu yeni karakterlerden en dikkat çeken isimler Cable ve Domino. Şimdiye kadarki tanıtımlarda hep Cable ön plana çıkıyordu. Bunun önemli nedenlerinden biri Josh Brolin‘in Avengers Infinity War’da Thanos’a hayat veriyor olması. Hazırlanan son Deadpool 2 tanıtımında ise bu kez ağırlıklı olarak Domino’yu görme fırsatı elde ediyoruz. Onun gücünü şanstan aldığı net bir şekilde ifade ediliyor. X-Force’un en önemli isimlerinden biri olacak gibi duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Domino dışında pek çok farklı kahramanla tanışmamıza vesile olmasını beklediğimiz Deadpool 2, 18 Mayıs‘ta vizyona girecek. Sadece Domino’ya odaklanan kısa tanıtımı ise hemen aşağıda bulup seyredebilirsiniz.

Deadpool 2 “Domino” tanıtımı