reklamı kapat

POPÜLER

İlk fragman için gün sayan Deadpool 2’den gülümseten poster

Vizyon tarihi değişen Deadpool 2, yeni fragman öncesi 1983 yapımı Flashdance‘e gönderme yapan muzip bir poster paylaştı.

2018’in merakla beklenen filmlerinden biri olan Deadpool 2, 1 Haziran olarak duyurduğu vizyon tarihini geçtiğimiz günlerde değiştirdiğini müjdelemişti. 18 Mayıs‘ta beyaz perdede yerini almaya hazırlanan film böylelikle 25 Mayıs’ta vizyona girecek olan Disney’in Solo: A Star Wars Story’sinden tam 1 hafta önce izleyiciyle buluşacak. Stratejik bir hamde yapan ekipse tanıtım fragmanı dışında henüz adam akıllı bir içerik paylaşmadı. İlk filmin çıkış tarihi olan 14 Şubat’ta yayınlanması beklenen fragman öncesiyse bir poster paylaşıldı. Posterde filmde yer alacak yeni karakterlerimiz görünmüyor ancak Deadpool tüm ihtişamıyla yer alıyor. Flashdance filminin meşhur dans sahnesinin su yerine kurşunlarla taklit edilmiş bir versiyonu olan gönderme ise tam Deadpool’un yapacağı cinsten diyebiliriz.

Deadpool 2

Deadpool 2 fragman için geri sayımı başlattı

En az ilk film kadar eğlenceli olmasını beklediğimiz 2. filmde karakterimiz Domino ve Cable ile yeni maceralara atılacak. Josh Brolin’in Cable rolünü üstlendiği filmde Domino’ya ise Zazie Beetz hayat veriyor. Aksiyona ve komediye doymayı umduğumuz filmle ilgili daha detaylı bilgi ise ilk fragmanla beraber ortaya çıkacak. Ancak o zamana kadar duyuru fragmanını haberin devamından izleyebilirsiniz.

İlgili video