reklamı kapat

POPÜLER

deadpool 2

Deadpool 2 fragmanıyla hem Marvel hem de DC filmlerine laf atıyor [Video]

Senenin en bomba çizgi roman uyarlamaları arasında yer alan Deadpool 2 vizyona girmesine kısa bir zaman kala son fragmanıyla karşımıza çıkıyor. Bu tanıtımda haylaz kahramanımız hem Marvel‘a hem de DC‘ye laf sokmaktan geri kalmıyor.

Başrolünde Ryan Reynolds’ın yer aldığı Deadpool 2 pek çok yeni karakteri beyaz perdeye aktarmaya hazırlanıyor. Bunlar arasında en fazla dikkat çekenler ise Cable ve Domino oluyor. Kahramanımız bir yandan eski hızlı hayatını yaşamaya bir yandan da kız arkadaşını ihtimal etmemeye çalışıyor. Her şey yeteri kadar zor değilmiş gibi bir de Hope Summers‘ın peşindeki Cable gelecekten çıkıp geliyor. Yaşanan karmaşanın içinde Deadpool birçok mutantı bir araya getirip X-Force’un temellerini atıyor. Böylece gelecek filmler için de temel atılmış oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Göndermelerin arkası kesilmiyor

Son fragman yeni görüntülerin yanı sıra pek çok göndermeye yer veriyor. Örneğin Wade Wilson direkt olarak Thanos’a sesleniyor. Böylece Cable’a hayat veren Josh Brolin’in Avengers Infinity War’da da rol almasına değinilmiş oluyor. Cable ve Deadpool mücadelesinde ise kahramanımız “O kadar karanlıksın ki, DC evreninden gelmediğine emin misin?” diye soruyor. Bunun yanında arada çıkan yazılarda “Wolverine’i öldüren stüdyodan…” sözleri dikkat çekiyor.

Yönetmenliğini David Leitch’in üstlendiği Deadpool 2 filmi 18 Mayıs’ta izleyici karşısına çıkacak. Aksiyon ve gönderme dolu yeni fragmanı ise hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Deadpool 2 son fragman