reklamı kapat

POPÜLER

Deadpool 2

Çocuklara uygun Deadpool 2 Marvel göndermeli fragmanıyla karşımızda [Video]

Beyaz perdenin ağzı bozuk kahramanı bu sefer çocuklara uygun, tüm aileye hitap eden Deadpool 2 ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Once Upon a Deadpool isimli bu versiyon için özel bir fragman paylaşıldı. Elbette kahramanımız bu fragmanda da gönderme yapmaktan geri durmadı.

Çocukların seyredebileceği Deadpool 2!

Aslında bahsetmesek de biliyorsunuz, Deadpool diğer süper kahramanların aksine bolca küfür, argo, kan ve şiddetle karşımıza çıkıyor. Fakat yeniden elden geçirilen versiyonda bu uygunsuz sahnelerin hiçbiri yer almıyor. Tüm aileye hitap etmeye hazırlanan kahramanımızın bu zararsız macerası Once Upon a Deadpool ismiyle anılıyor. Şirin tanıtımlarıyla karşımıza çıkmaya hazırlanan Once Upon a Deadpool Amerika’da 24 Aralık’ta vizyona girecek. Ryan Reynolds‘ın girişimiyle hayata geçirilen bu projenin amacı F*ck Cancer isimli kanserle mücadele girişimine katkıda bulunmak. Yeniden vizyona giren filmden elde edilecek gelirin bir kısmı F*ck Cancer girişimine bağışlanacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

David Leitch‘in yönettiği Deadpool 2’nin elden geçirilmiş versiyonu Once Upon a Deadpool Türkiye’de vizyona girecek mi, bilmiyoruz. Hatırlatsanız Deadpool 2 ülkemizde zaten 13 yaş ve üstü tarafından seyredilebilmişti. Bu sebeple elden geçirilmiş versiyonun ilgi görüp görmeyeceğini bilmiyoruz. Yine de bu projenin oldukça güzel bir amacı var. Belki bizler de katkıda bulunma şansı elde edebiliriz.