reklamı kapat

POPÜLER

Çocuklara uygun Deadpool 2’den ilk detaylar

Beyaz perdenin ağzı bozuk kahramanı Deadpool yakında çocuklara hitap etmeye hazırlanıyor. Deadpool 2 filminin aileye uygun versiyonunun adı belli oldu.

Bu Deadpool 2 başka!

Bildiğiniz gibi Deadpool ilk filmiyle birlikte Hollywood’da yeni bir akımın öncüsü oldu. Gişede ciddi bir başarı elde eden film yetişkinlere hitap eden projelerin de hasılat rekoru kırabileceğini gözler önüne serdi. Onu Logan ve Deadpool 2 takip etti. Buna rağmen 20th Century Fox, Deadpool 2’nin çocuklar tarafından izlenecek versiyonunu hazırlıyor.

Şayet izlemediyseniz bile Deadpool 2‘nin bolca argo, küfür, kan ve şiddet içerdiğini biliyorsunuzdur. Fakat yeniden elden geçirilen film tüm bu sahneler çıkartılarak çocuklara uygun hale getiriliyor. İkinci filmin bu zararsız versiyonu Once Upon a Deadpool ismiyle Amerika’da 12 Aralık’ta beyaz perdede olacak. Sadece 12 günlük bir maceranın ardından 24 Aralık’ta vizyondan kaldırılacak. Bu süreçte biletlerden elde edilen gelirle kanserle mücadele girişimi olan F*ck Cancer‘a bağışta bulunulacak. Ryan Reynolds‘ın aileye hitap eden Deadpool için tek koşulunun bu olduğu söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

David Leitch‘in yönettiği Deadpool 2’nin elden geçirilmiş versiyonu Once Upon a Deadpool Türkiye’de vizyona girecek mi, bilmiyoruz. Film burada 13 yaş üstü tarafından seyredilebilmişti. Bu sebeple Once Upon a Deadpool’u çok ilgi göreceğini sanmıyoruz.

İlginizi çekebilir

Deadpool’dan Marvel’a gönderme videosu