reklamı kapat

POPÜLER

Satechi

USB-C ve hızlı şarj destekli kablosuz şarj cihazı

Son model iOS veya Android akıllı telefon kullanıcısı iseniz kablosuz şarj cihazlarına ilgi duyuyor olabilirsiniz. Satechi isimli şirket, şık tasarıma önem veren kullanıcılar için kablosuz şarj cihazı tanıttı.

Advertisement

MicroUSB yerine USB-C bağlantısına destek veren şarj cihazı bu sayede hızlı şarj teknolojisine destek veriyor. Minimalist bir tasarıma sahip olan cihaz Satechi Aluminum Type-C PD & QC Wireless Charger olarak adlandırılıyor. Adından da anlaşılacağı üzere alüminyum bir malzemenin kullanıldığı cihaz 10 watta kadar hızlı şarj teknolojisine destek sağlıyor. Şarj adaptörünü ayrı olarak satın almanız gerektiği cihaz tasarımıyla LOG ekibi olarak bizim de beğenimizi kazandı. Cihazın iPhone XS Max, XS, XR, X, 8 Plus, 8, Samsung S9 Plus, S9, S8 ve diğer Qi uyumlu cihazlarla uyumlu olduğunu belirtelim. LED ışığı ile donatıldığından, akıllı telefonunuzun şarj durumunu her zaman bilirsiniz. LED ışığı, cihazınızın ne zaman şarj edildiğini, tam olarak şarj edildiğini, aşırı ısındığını veya bir arıza olduğunu gösteriyor. Açık renk, şarj hızlarına göre değişiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Satechi imzalı kablosuz şarj cihazı ne kadardan satışa sunulmuş durumda?

Kablosuz şarj cihazının satış fiyatı ise yaklaşı 45 dolar. Şık tasarıma sahip kablosuz şarj cihazı arayışı içindeyseniz Satechi’nin kablosuz şarj cihazına göz atabilirsiniz. Türkiye’de satışa sunulmasını beklemediğimiz cihazı internet sayfasından satın alabilirsiniz.

Video