reklamı kapat

POPÜLER

satechi

Satechi imzalı Apple Watch ve AirPods’lar için kullanışlı şarj cihazı

Aksesuar pazarının önemli isimlerinden Satechi, Apple Watch ve AirPods’lar için kullanışlı bir şarj cihazı tanıttı.

Advertisement

Satechi daha önce de buna benzer bir şarj cihazı tanıtmış ancak sürece sadece Apple Watch’ları dahil etmişti. Yeni yeni gelen 50 dolarlık ürün ise bir tarafından Apple Watch, diğer tarafında ise kablosuz şarj hazneli AirPods’ları şarj edebiliyor. Oldukça ufak olduğundan taşımanın çok kolay olduğu model, bağlantısını USB-C üzerinden yapıyor. Bu ürün direkt olarak MacBook ile iPad Pro sahiplerine hitap ediyor ve burada satın alınabiliyor. Alüminyumdan yapıldığı için sağlamlık konusunda bir sorunu olmayan tam adıyla USB-C Watch AirPods Charger, elbette USB-C destekli diğer cihazlarda da aktif olarak kullanılabiliyor.

Satechi CES 2021’de de güzel ürünler tanıttı

Satechi imzalı bu ürünlerden ilki Slim X1 Bluetooth Backlit Keyboard modeli olmuştu. Bu Apple dünyasına özel alüminyum gövdeli ürün aynı anda kablosuz olarak üç farklı cihaza bağlanabiliyor. Arka aydınlatmalı tuşları olan ve USB-C üzerinden şarj edilebilen ürün, ayrı sayısal tuş takımı taşımıyor. Firmanın bir diğer ürünü yine Apple dünyasına özel Slim X3 Bluetooth Backlit Keyboard oldu. Bu alüminyum klavye kablosuz olarak dört farklı cihaza bağlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Arka aydınlatmalı tuşları olan ve USB-C üzerinden şarj edilebilen ürün, ayrı bir sayısal tuş takımına sahip. Firmanın bir diğer klavyesi ise yine Apple dünyasına özel Slim X1 Wired Backlit Keyboard modeli. Bu kablolu tasarlanan alüminyum klavye, arka aydınlatmalı tuşlara sahip ve Slim X1 gibi ufak yapıda tasarlanmış. Firmanın çıkan en son ürünü ise iPad’lere özel bir stand ünitesi olmuştu. Satechi Aluminum Desktop Stand ismideki alüminyum malzemeden üretilen ürün, oldukça güzel görünüyor ve iPad’leri yatay ya da dikeyde tutabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın en yeni kablosuz kulaklık modeli