reklamı kapat

POPÜLER

Fantastik Canavarlar 2

Fantastik Canavarlar 2 ile ortaya çıkan Credence Barebone gerçeği

Geçtiğimiz hafta vizyona giren Fantastik Canavarlar 2 bir süredir izleyicilerin kafasında soru işaretleri yaratan Credence Barebone hakkındaki gerçeği ortaya çıkarttı. Ancak bu gerçek hiç de tahmin ettiğimiz gibi çıkmadı.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Fantastik Canavarlar Grindelwald’ın Suçları filmine dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Fantastik Canavarlar 2 gerçeği

Bildiğiniz gibi Credence Barebone karakteriyle aslında Fantastik Canavarlar Nelerdir Nerede Bulunurlar ile karşımıza çıkmıştı. İlk filmde tanıştığımız bu karakter Fantastik Canavarlar Grindelwald’ın Suçları ile macerasına devam etti. Hepimiz bu karakterin aslında kim olduğunu ve elbette hikayede nasıl önemli bir rol oynayacağını merak ediyorduk. İzleyicilerin büyük bir kısmı onun aslında Lestrange ailesine mensup olduğunu düşünüyordu. Fakat Fantastik Canavarlar Grindelwald’ın Suçları ile onun gerçek kimliği netlik kazandı ve tahminlerin doğru olmadığı anlaşıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İkinci filmdeki bir sahnede Grindelwald, Credence Barebone’un asıl kimliğini açıklamış oldu. Bu sahne sayesinde onun aslen Aurelius Dumbledore olduğunu öğrendik. Elbette Aurelius Dumbledore ismi tanıdık geliyor. Bunun nedeni onun Albus Dumbledore’un erkek kardeşi olması. Elbette bu detay Albus Dumbledore tarafından biliniyor mu, bilmiyorsa öğrendiğinde nasıl tepki verecek merakla bekliyoruz.

İlginizi çekebilir

Fantastik Canavarlar 2 fragmanı