reklamı kapat

POPÜLER

Fantastik Canavarlar 2

Fantastik Canavarlar 2 heyecan dolu yeni tanıtımıyla karşımızda [Video]

Harry Potter‘ın büyücülük dünyasında geçmişe gittiğimiz Fantastic Beast serisi devam ediyor. Fantastik Canavarlar 2 yeni tanıtımıyla heyecan uyandırıyor.

Yıldız oyuncularla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Fantastik Canavarlar 2’de Newt Scamander’ın maceraları kaldığı yerden devam ediyor. İlk filmde hiç beklemediği bir anda yakalanan Grindelwald uzun süre New York’ta hapsediliyor. Ardından işlediği suçlardan dolayı Londra‘ya transfer edilmesine karar veriliyor. Grindelwald bu transfer sürecini lehine kullanarak kaçmayı başarıyor. Onun kaçışıyla her şey tepe taklak oluyor. Dumbledore duygusal ikilemi nedeniyle asıl olaylardan olabildiğince uzak durmaya çalışıyor. Fakat bir yandan da Newt Scamander’ı doğru olanı yapması için yönlendirmeye devam ediyor. Bu sefer hikayenin büyük bir kısmı Avrupa’da geçecek gibi görünüyor. Paylaşılan tanıtım ise heyecan dolu sahnelerin yer alacağını müjdeler gibi bir havaya sahip görününüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Orijinal ismi Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald olan filmin yönetmenliğini David Yates üstleniyor. Başrollerde Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Dan Fogler, Alison Sudol, Ezra Miller, Johnny Depp ve Jude Law gibi isimler yer alıyor. Yıldız isimlerle dikketleri üzerine çekmeyi başaran filmin 16 Kasım 2018‘de vizyona girmesini bekliyoruz. Paylaşılan heyecan dolu tanıtımı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.