reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Fantastik Canavarlar 3 Johnny Depp

Johnny Depp’ten can sıkan Fantastik Canavarlar 3 açıklaması

Harry Potter sevenler Fantastic Beasts The Crimes of Grindelwald’u merakla bekliyor. Fakat netlik kazanan bir gelişme Fantastik Canavarlar 3 beklentilerini değiştirebilir.

Bildiğiniz gibi Fantastik Canavarlar serisinde hikayenin kötüsü Grindelwald’a Johnny Depp hayat veriyor. Fakat oyuncunun adının aile içi şiddet iddialarına karışması hayranların memnuniyetsizliğine neden oluyor. Tecrübeli oyuncu geçtiğimiz günlerde Collider‘ın gerçekleştirdiği röportajda Fantastik Canavarlar serisi hakkında konuştu. Üçüncü filmde de hikayenin bir parçası olacağını şu sözlerle dile getirdi:

“Seriye bayıldım. Bu kadar sevmemin nedeni bu dünyanın insana oradan oraya uçma imkanı vermesi. Faşist bir karakterim var. Onu hassas bir şekilde canlandırmak, endişeli ancak manipülatif oluşunu yansıtmak, ne kadar güçlü bir büyücü olduğunu göstermek güzel. Bu dünyada olasılıkların sonu yok, her şeyi deneyebilirsin. Bu yüzden bir sonraki film için oldukça heyecanlıyım. Sanırım çekimlere gelecek yılın ortasında başlayacağız.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Buradan anlıyoruz ki Harry Potter ve Fantastic Beasts hayranlarının Johnny Depp’i istemiyor olması, stüdyonun fikrini değiştirmeye yetmemiş. Oyuncu şimdiden üçüncü filmin planlarını yapıyor. Fakat şayet Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald gişede ilk filmin başarısına yaklaşamazsa, o zaman tüm planlar değişebilir. Son olarak ikinci filmin 16 Kasım‘da vizyona gireceğini de hatırlatalım.

İlginizi çekebilir

Fantastic Beasts The Crimes of Grindelwald son fragman