reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Spider-Man Far From Home’un ortaya çıkan ilk posteri

Başrolünde Tom Holland‘ın yer aldığı Spider-Man Far From Home çekimleri devam ederken filmin ilk posteri beklenmedik bir şekilde ortaya çıktı.

Aslına bakarsanız Spider-Man Far From Home son zamanlarda sık sık gündeme geliyor. Örümcek Adam’ın gizemli kostümü, Londra’da devam eden çekimler ve yeni teoriler derken en çok konuşulan yapımlar arasında yer alıyor. Buna rağmen filme dair resmi bir gelişme yaşanmayalı uzun zaman olmuştu. Bu gelişme Londra’da gerçekleştirilen Brand Licensing Europe 2018 sayesinde yaşandı. Etkinlik kapsamında Far From Home’un ilk posteri gün yüzüne çıkmış oldu. Elbette bu posterin filme dair herhangi bir ipucu içerdiğini söylemek mümkün değil. Hatta görselin yeni olup olmadığı bile bilinmiyor. Çünkü klasik kostümüyle Spider-Man’i mavi bir fon önünde görüyoruz. Kısacası Sony’nin Spider-Man Homecoming döneminden bir görseli kullanıyor olması fazlasıyla mümkün. Dikkat çeken tek detay ise posterde ikinci filmin isminin yer alması oluyor. Buna rağmen teknik olarak Spider-Man Far From Home’in ilk posteriyle karşı karşıya olduğumuzu söyleyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yönetmenliğini Jon Watts’ın üstlendiği Spider-Man Far From Home 5 Temmuz 2019‘da izleyici karşısına çıkacak. Filmden paylaşılan ilk posteri aşağıda görebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Spider-Man into the Spider-Verse 2. fragman