reklamı kapat

POPÜLER

Guardians of the Galaxy Avengers 4

Guardians of the Galaxy’nin yıldızından şaşırtan Avengers 4 paylaşımı

Avengers 4 bekleyişi devam ederken oyuncuların tüm açıklamaları ve paylaşımları dikkatle takip ediliyor. Guardians of the Galaxy serisinin yıldızının son paylaşımı ise kafalarda soru işaretleri oluşmasına neden oldu.

Bildiğiniz gibi Avengers Infinity War’da kilit rol üstlenen isimlerden biri Guardians of the Galaxy ekibinden Gamora oldu. Thanos’un ruh taşını ele geçirebilmesi için onu feda etmesi gerekti. Böylece evrenin yarısının yok olmasından çok önce ölmesiyle geri dönmesi zor karakterlerden biri haline geldi. Buna rağmen Zoe Saldana, Avengers 4’te geri döneceğine dair ilk sinyalleri vermişti. Elbette sahnelerinin ruh taşının içinde veya geçmişte geçmesi mümkündü. Fakat oyuncunun Avengers 4‘ün yeniden çekimleri için sete dönmesiyle kafalar iyice karıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Aslına bakarsanız paylaşım başlı başına kafamızda yeni sorular yaratıyor. Guadians of the Galaxy ile tanıdığımız Zoe Saldana’nın sete gönmesini gerektirecek sahnenin ne olduğu merak ediliyor. Bunun yanında fotoğrafın altına yazdığı şarkı sözünün bir anlamı olup olmadığı da sorgulanan detaylar arasına. Tüm bunların üstüne Nebula‘ya hayat veren Karen Gillan‘ın da aynı gün sette olması ikisini bir arada görme ihtimalimi artıyor. Bakalım kardeşlerin kavuşmasını mı, yoksa geçmişte geçen bir sahneyi mi seyredeceğiz? Yanıtı ancak 3 Mayıs 2019‘da alabileceğiz.

 

View this post on Instagram

 

“Because I’m still in love with you…” #neilyoung #flashback

A post shared by Zoe Saldana (@zoesaldana) on

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War fragmanı