reklamı kapat

POPÜLER

Daredevil Marvel

Daredevil dizisinin yıldızının Marvel’dan isteği

Daredevil üçüncü sezonuyla ekrana dönmeye hazırlanırken dizinin başrolünü üstlenen Charlie Cox‘un Marvel ve Netflix’ten beklentisi ortaya çıktı. Başarılı oyuncu New York’un kahramanlarını bir araya getiren The Defenders’a devam etmek istiyor.

Bildiğiniz gibi Marvel ve Netflix seneler önce anlaşma sağladı. Bu sözleşme doğrultusunda Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist dizileri çekildi. Ardından bu dört kahraman sekiz bölümlük The Defenders’ta bir araya geldi. Ancak bu kısa macera izleyicilerin beklentisini karşılayamadı. Bu yüzden de solo dizilerin devam etmesine, Defenders’ın ise bir mini dizi olarak kalmasına karar verildi. Bu karar resmi olarak açıklanmasa da, Netflix’in diziye ait Facebook sayfasını başka bir amaçla kullanmaya başlamasıyla ortaya çıkmış oldu. Bu olumsuz gelişmelerin ardından Charlie Cox ortak maceraların devam etmesini arzu ettiğini dile getirdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sevilen oyuncu bu konudaki görüşlerini Metro‘nun kendisiyle gerçekleştirdiği röportajda açıkladı. Öncelikle The Defenders‘ı çekmekten büyük keyif aldığını, çok güzel bir deneyim olduğunu ifade etti. Ardından izleyicilerin düşüncelerine hak verdiğini, ilk sezonun gerçekten çok yavaş ilerlediğini hissettiğini söyledi. Charlie Cox buna rağmen dizinin ikinci bir şansı hak ettiğine inanıyor. “Hikayenin ayakları yere basan, gerçekçi bir şekilde ilerlemesini istiyorum. Bence Defeners, Avengers ile yarışmaya çalışmamalı.” dedi. Bakalım onun bu görüşleri Netflix’in fikrini değiştirmeye yetecek mi?