reklamı kapat

POPÜLER

Arrow dünyasına katılacak Batwoman kostümüyle boy gösterdi

DC’nin televizyon dünyası ya da kısa ismiyle Arrowverse çok yakında Batwoman’a kavuşuyor. Ruby Rose sonunda çizgi romanları aratmayan kostümüyle boy gösterdi.

Batwoman geliyor!

Bildiğiniz gibi DC‘nin bazı kahramanları beyaz perdede, bazıları televizyonda karşımıza çıkıyor. Green Arrow, Supergirl, The Flash gibi kahramanların ardından sıra Batwoman’a geldi. Arrow dünyasının önce Kate Kane‘i izleyicilere tanıtacağı, ardından istenen ilgiyi görürse kendi dizisiyle yola devam ettireceği ortaya çıkmıştı. Bu rol için de Orange is the New Black, John Wick, xXx: Return of Xander Cage gibi yapımlarla tanınan Ruby Rose seçildi. Bu tercih çizgi roman sevenleri ikiye böldü. Kimi Ruby Rose’un iyi bir tercih olduğunu, kimileri ise tam aksini savunuyor. Şimdi bu tartışmaları daha da alevlendirecek bir gelişme yaşandı. Batwoman’ın kostümlü ilk fotoğrafı gün yüzüne çıktı.

batwoman

Batwoman için hazırlanan kostüm çizgi romanlarda gördüğümüz versiyona fazlasıyla benziyor. Özellikle kostümün tarzı oldukça hoş. Karakterine saç rengine kadar pek çok detay korunmuş gibi görünüyor. Fonda Gotham şehri ve gökyüzünde Batman yerine Batwoman’ın sinyalinin olması dikkatlerden kaçmıyor. Keyif kaçıran ve kalitesiz bir izlenim veren yoğun photoshop kullanımı oluyor.  Bakalım kostümün Arrowverse ortak bölümündeki görünümü nasıl olacak?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Gotham 5. Sezon NYCC Tanıtımı